Motiejūnui naujas klubas gali uždrausti žaisti rinktinėje

Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas
  © Fotodiena.lt
Alfa.lt
2017-07-24 08:47

Donatas Motiejūnas gailisi, kad prieš metus atsisakė galimybės apsivilkti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės marškinėlius. Dėl šios priežasties aukštaūgis planuoja iki mėnesio pabaigos atvykti į Palangoje vykstančią rinktinės stovyklą.

Deja, pats Motiejūnas pripažįsta, kad jį gali ištikti Domanto Sabonio likimas – jaunajam puolėjui šiais metais naujoji komanda (Indianos „Pacers“ rekomendavo praleisti Europos krepšinio čempionatą“). Taip galėtų nutikti, jei lietuvio naujasis klubas išreikštų panašius pageidavimus, kuriuos išgirdo Domantas.

„Turbūt reikėtų elgtis taip, kaip pasielgė Domantas. Žinoma, visais būdais bandyčiau rasti kompromisą, bet jeigu griežtai pasakytų, kad ne, tai tektų jiems paklusti. Tikriausiai viskas nutiktų panašiai, kaip nutiko su Domantu“, – tinklalapiui 24sek.lt teigė D. Motiejūnas.

„Situacija yra tokia, kad ne vienas klubas siūlė kontraktą, bet siūlė minimalų atlyginimą. O man savo kailiu jau teko patirti, kaip yra elgiamasi su žaidėjais, kurie pasirašo minimalias sutartis. Aš noriu žaisti. O dažniausiai į žaidėjus pasirašius minimalius kontraktus visai kitaip žiūrima. Jeigu nori, kad tave gerbtų, reikia arba papulti į labai gerą komandą, arba turėti geras sąlygas“, – sakė lietuvis.

Krepšininkas teigia, kad agentui liepė surasti jam potencialią komandą iki tam tikros datos. Jei iki tos datos nebus gautas viliojantis pasiūlymas, Donato žvilgsnis kryps į Europą.