Šių metų garsenybių atžalų vardai: nuo tradicinių iki lietuvių ausims neįprastų

Šeimos pagausėjimo 2017 metais sulaukusios garsenybės
Šeimos pagausėjimo 2017 metais sulaukusios garsenybės
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-17 16:44

Šiais metais ne vieno pramogų pasaulio atstovo šeima pagausėjo. Žinomi žmonės neslėpė džiaugsmo – vieni susilaukė pirmagimio, o kitiems tai jau ne pirmas vaikas šeimoje. Vis dėlto ne viena garsenybė savo atžaloms skyrė ne tik tradicinius, bet ir įmantrius ar retai girdimus vardus.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė su vyru

Televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė su verslininku vyru Ryčiu Širvaičiu šeimos pagausėjimo sulaukė šį pavasarį. Šeimai gimė pirmoji dukrelė, kurią jiedu pavadino Kornelija.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad J. Jurkutė ir R. Širvaitis susituokė 2012 metais.

„Jurgis ir drakonas“ atidarymo akimirkos Kaune

Šių metų pavasarį gandrai aplankė ir Beatos bei Tomo Nicholsonų šeimą. Porai gimė berniukas, kuriam buvo suteiktas Harissono vardas. Lietuviškai į berniuką šeima kreipiasi tiesiog Hariu.

Tai jau trečioji Nicholsonų šeimos atžala. 2003 metais susituokusi pora augina dar du vaikus – Izabelę ir Jurgį.

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis

Visai neseniai buvusios grupės „Mokinukės“ narės Inetos Puzaraitės-Žvagulienės ir jos vyro verslininko bei dainininko Žilvino Žvagulio sūnaus Ąžuolo šeimą papildė dar vienas narys. Porai gimė sūnus, kuriam buvo suteiktas Bernardo vardas.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad šiuo vardu buvo pagerbtas Inetos ir Irūnos Puzaraičių senelis. „Mūsų mylimas senelis yra Bernardas, tai aš sakiau, jei turėsiu berniuką, pavadinsiu Bernardu, Ineta tą patį sakė, tai sutarėme, kuri pirma pagimdys berniuką, to ir bus vardas Bernardas“, – anksčiau buvo sakiusi Irūna.

Ąžuolas ir Ineta Žvaguliai susituokė 2015 metais. Pora kartu augina ir 2 metų Barborą.

Irūnos Puzaraitės vestuvės

Inetos Puzaraitės sesuo Irūna šeimos pagausėjimo sulaukė vos praėjusį penktadienį. Kaip ir seseriai, Irūnai gimė berniukas, kurį I. Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku pavadino Toru. Tai pirmasis jų vaikas.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad Irūna ir Rokas Čepononiai susituokė 2016 metų vasarą.

M.A.M.A. 2016 apdovanojimų svečiai / Donatas Montvydas su žmona Veronika ir dukra Adele

Veronika ir Donatas Montvydai šiais metais susilaukė berniuko. Dukrelę Adelę auginanti pora antrajai atžalai skyrė Kajaus vardą.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad dainininkas su antrąja puse Veronika susituokė 2013 metais. Tais pačiais metais porai gimė ir dukra.

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis

Muzikantų Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio šeima taip pat neseniai pagausėjo. Kartu du sūnus – Antaną ir Praną – auginanti šeima naujagimei dukrelei skyrė neįprastą vardą – Gaia Maria. Graikiškai šis vardas reiškia „Žemės deivė“. Žinia, kad šeimą papildys mergaitė, dainininkė su savo gerbėjais buvo pasidalijusi socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad Erica ir Jurgis susituokė 2007 metais.

Aras Vėberis su drauge

Dainininkas ir grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis su 17 metais jaunesne mylimąja Martyna Kerbedyte šių metų pradžioje taip pat sulaukė šeimos pagausėjimo. Porai gimė sūnus, kurį jie pavadino Nojumi.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad tai – M. Kerbedytės pirmagimis. Tuo metu A. Vėberis augina dar tris vaikus iš praėjusių santuokų.

Ieva Kačinskaitė-Urbonienė

Buvusi Vilniaus miesto tarybos narė Ieva Kačinskaitė-Urbonienė su vyru Simonu vasaros pradžioje susilaukė trečiosios atžalos. Porai mergaitė, kuri buvo pavadinta gana neįprastai – Džiugė Aurora.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad buvusios Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės patarėja Ieva su vyru Simonu Urbonu jau augina du vaikus – Anabelę ir Viesulą.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė ir Deividas Česnauskis su vaikais

Buvusi manekenė, konkurso „Mis Lietuva 2002“ nugalėtoja Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su mylimuoju futbolininku Deividu Česnauskiu birželio pabaigoje susilaukė mergaitės, kurią pavadino Ema.

Pora augina dar du berniukus – Deividą ir Rojų. Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad Vaida ir Deividas susituokė 2008 metais.

Smiltė Bagdžiūnė

Manekenė bei verslininkė Smiltė Bagdžiūnė su sužadėtiniu Kęstučiu Vingiliu šių metų balandį susilaukė mergaitės. Žinoma moteris dukrelei skyrė išskirtinį vardą – Uma Baltija.

Tai – jau antrasis moters vaikas. Su buvusiu vyru, Dariumi Bagdžiūnu, moteris buvo susilaukusi dukrelės.