„Gelbėtojai“ žvaigždei Davidui Hasselhoffui – 65-eri: netikėti faktai, kurių galbūt nežinojote

Davidas Hasselhoffas (Scanpix.ee nuotr.)
Davidas Hasselhoffas (Scanpix.ee nuotr.)
© Vidapress.ee
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-17 16:41

Kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė, aktorius ir dainininkas Davidas Hasselhoffas šiandien švenčia 65-ąjį gimtadienį. Šia proga kviečiame sužinoti įdomiausius apie jį faktus, kurių galbūt nežinojote.

Vienu metu susitikinėjo su dviem skirtingomis moterimis

D. Hasselhoffas dar 2010-aisiais prisipažino susitikinėjęs su dviem skirtingomis moterimis. Aktorius tikino taip daręs todėl, kad dar nesijautė pasiruošęs santuokai. Jau du kartus susituokęs ir išsiskyręs Holivudo veteranas tada prasitarė, kad viena jo mergina gyveno Amerikoje, o kita – Prancūzijoje. Paklaustas, ar neketina apsistoti ties viena iš minėtų moterų, tąkart jis tikino norintis save geriau pažinti prieš priimdamas šį sprendimą: „Turiu merginą ir Paryžiuje, ir San Franciske. Jos abi man labai artimos, tačiau dar neapsisprendžiau, su kuria iš jų emociškai jaučiuosi geriau. Man reikiau daugiau laiko, kad subręsčiau ir suprasčiau, kas esu.“ Vis dėlto, D. Hasselhoffas kiek vėliau prasitarė, kad vienu metu susitikinėti su dviem moterimis nėra taip smagu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, žinant, kad jis – visuomenei gerai žinomas žmogus.


Jis pasikeitė pavardę

Nuo 2015-ųjų serialo „Gelbėtojai“ žvaigždės gerbėjams nebereikia laužyti liežuvio, tariant jo pavardę – aktorius ją sutrumpino ir nuo šiol yra tik Hoffas. „Daug metų norėjau išbraukti iš savo gyvenimo tą „Hassel“, – sprendimą paaiškino jis. – Dabar tai – jau oficialu. Didžiulis palengvėjimas man. Tikiuosi, visi supranta... tai nuostabu!“ Paradoksalu, tačiau žiniasklaida ir gerbėjai taip įprato prie pilnos jos pavardės, kad tik ją ir rašo.

64-erių susižadėjo su 28 metais jaunesne mergina

65-erių „Gelbėtojų“ žvaigždė dar prieš metus susižadėjo su gražuole velsiete Hayley Roberts (37 m.). Su ja aktorius ėmė susitikinėti po išsiskyrimo su žmona Pamela Bach bei praleidęs kelias savaites reabilitacijos klinikoje. Tačiau Davidas pripažino, kad piršlybas kurį laiką atidėliojo dėl 28 metų amžiaus skirtumo. „Delsiau pirštis, nes maniau, kad esu jai per senas“, – sakė jis. Vis tik Hayley visai nerūpi beveik 30 metų skirtumas, ji pabrėžė, kad būsimąjį vyrą myli taip pat, kaip ir jis ją. „Nenoriu praleisti progos būti su kažkuo, ką myliu, dėl to, kas galėtų nutikti ateityje“, – šypsodamasi sakė ji. Pora susipažino, kai Davidas dirbo teisėju realybės televizijos konkurse „Britain's Got Talent“. Jų santykiai trunka jau šešerius metus.

Davidas Hasselhoffas ir Hayley Roberts

Prieš tai jai piršosi bent keturis kartus

Viso romano metu Davidas juokais prašydavo Hayley tekėti už jo, taigi, tada, kai jis iš tikrųjų paprašė jos rankos, ji patyrė šoką. „Tikrai nė nenumaniau, kad jis tai padarys, – sakė ji. – Vis dar jaučiuosi tokia priblokšta. Iš pradžių maniau, kad jis tik juokauja. Jis prašė manęs (tekėti) ir anksčiau, bet niekada rimtai, – pasakojo ji. – Tada jis išsitraukė žiedą. Aš taip verkiau, kad jis iš tikrųjų paklausti „Ar tekėsi už manęs?“ prisiruošė tik po maždaug dešimties minučių.“

D. Hasselhoffas, kuris jau buvo vedęs du kartus ir turi du vaikus, gerokai jaunesnės draugės už jo tekėti kartą prašė savo laidos „Britain's Got Talent“ persirengimo kambaryje, o kitą kartą – ant kalno Keiptaune Pietų Afrikos Respublikoje. Jis taip pat yra piršęsis ant jūros kranto saulei leidžiantis bei ant Sidnėjaus uosto tilto.

Niekada nedalyvautų „Eurovizijoje“

Dar 2011-aisiais sklido gandai, kad aktorius ketino dalyvauti didžiojoje „Eurovizijoje“ ir atstovauti Nyderlandams. Vis tik netrukus jis tokius gandus paneigė, patikinęs, kad jam varžytis konkurse būtų „neteisinga“. „Manau, kad „Eurovizija“ yra fantastiškas tramplinas dainininkams ir dainų autoriams pradėti karjerą ir išgarsinti savo vardą“, – sakė jis. – Čia gimė keletas stulbinančių talentų, visiems jiems linkiu sėkmės, bet pats niekada nedalyvaučiau šiame konkurse, nes tai būtų neteisinga.“

Yra išleidęs savo drabužių liniją

D. Hasselhoffas dar prieš 11 metų buvo išleidęs savo drabužių liniją – tada suprato esąs „populiarus it Elvis“. Buvęs širdžių ėdikas tvirtino, kad jį nuolat persekiodavo gerbėjai, nešiodavę marškinėlius su užrašu „Don't Hassel The Hoff“ („Neįkyrėkite Hofui“). Būtent dėl to jis nusprendė pasipelnyti, išleisdamas banglentininkams skirtų drabužių liniją, pavadintą „Malibu Dave“. „Kad ir kur eičiau, visur sutinku šiuos vaikinukus, nešiojančius marškinėlius „Don't Hassel The Hoff“, – sakė aktorius. „Taip pat yra vaikinukų, kurie rengiasi kaip aš. Tai gana keista. Aš kaip Elvis, tik gyvas. Tai tik tarp mūsų – Elvis gyvas. Jis gyvena mano namuose“, – šmaikštavo D. Hasselhoffas.

Po 20 metų D. Hasselhoffas ir vėl vaidino gelbėtoją

Prabėgus dviem dešimtmečiams, aktorius ir vėl ryžosi suvaidinti raudonus šortus vilkintį bei pakrante skęstančiųjų gelbėti bėgantį gelbėtoją. Naujo filmo tokiu pačiu pavadinimu kaip ir serialas premjera įvyko dar gegužės pabaigoje. Nors Davidas – jau nebe jaunuolis, įvertinus jo dabartinį amžių, fizinė forma – tiesiog puiki.

Davidas Hasselhoffas

O štai taip jis atrodė anksčiau.

Davidas Hasselhoffas

Jis yra lankęsis Vilniuje

Holivudo veteranas su mylimąja Hayley Roberts dar 2013-aisiais apsilankė Vilniuje. Lietuvos sostinė buvo viena iš tarpinių ralio „Gumball 3000“, kuriame jis dalyvavo, stotelių, o atvyko itin prabangiu sportiniu automobiliu. „Vilnius nuostabus, norėčiau dar kartą sugrįžti“, – tąkart didžiausią Lietuvos miestą liaupsino aktorius. Holivudo žvaigždė tada aplankė sostinės senamiestį ir mėgavosi pietumis prabangiame restorane „Stikliai“.

Buvo atleistas už girtuokliavimą

D. Hasselhoffas buvo taip stipriai įnikęs į alkoholio liūną, kad 2010-aisiais projekto „America's Got Talent“ kūrėjai jį atleido. Komisijos nariu jis dirbo net ketverius metus ir buvo neatskiriama neatskiriama „America's Got Talent“ sėkmės dalis. Televizijos žvaigždės paslaugų kūrėjai atsisakė, mat dėl girtuokliavimo jis smarkiai gadino savo įvaizdį.

Davidas Hasselhoffas

„Gelbėtojai“ žvaigždei Davidui Hasselhoffui – 65-eri: netikėti faktai, kurių galbūt nežinojote

Davidas Hasselhoffas (Scanpix.ee nuotr.)
+22