200 tūkst. dolerių kainavusi asmenukė: it domino kaladėles nuvertė prabangius parodos eksponatus

Moteris nuvertė prabangius eksponatus
Moteris nuvertė prabangius eksponatus
© Youtube.com
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-17 15:48

Los Andžele vykusioje Simono Bircho parodoje sužibėjo asmenukę norėjusi pasidaryti mergina. Ji kaipmat tapo interneto sensacija. Parodose daug kur galite pastebėti užrašą „neliesti“, tačiau ne visiems atrodo, kad šis reikalavimas yra būtinas.

Mažais tarpeliais vienas nuo kito sustatyti pjedestalai, ant kurių puikavosi prabangūs meno kūriniai, nuvirto tarsi domino kaladėlės. Neįvardijama moteris norėjo nusifotografuoti prie vieno iš kūrinių ir, netyčia kūnu pastūmusi pjedestalą, nugriovė S. Bircho meno dirbinius. Garsių menininkų darbai – karūnos – buvo pagamintos iš įvairiausių medžiagų: vilnos, paprasto bei tauriųjų metalų bei akmenų.

Pasirodo, kad viena mažytė moters klaida atsiėjo daugiau nei 200 tūkstančių dolerių (175 208 eurus). Nors incidentas įvyko prieš šiek tiek daugiau nei dvi savaites, vaizdo įrašas iš apsaugos kameros į interneto vartotojų rankas pakliuvo tik dabar.

Socialiniuose tinkluose paplitęs vaizdo įrašas vien tinklalapyje „Youtube“ peržiūrėtas beveik 5 milijonus kartų. Kai kurie internautai piktinosi dėl incidento kaltininkės. Jie teigė, kad nėra keista, kai taip pastatyti pjedestalai greitai nuvirsta.