Siaubo akimirkos: Romos metro traukinys nusitempė moterį

Incidentas Romos metro stotyje
Incidentas Romos metro stotyje
© Youtube.com
Alfa.lt
2017-07-17 15:38

Baltarusijos pilietė Natalija Garkovič gali laikyti save antrąkart gimusia po išgyvento kraupaus incidento Romos metro.

Paviešintame stebėjimo kamerų įraše matoma, kaip 43-ejų moteris viena paskutinių priėjo prie Termini stotyje sustojusio traukinio, žengė į vidų, tačiau tuojau persigalvojo ir nužengė atgal ant platformos. Nesuveikus vagono durų sensoriams, šios užsidarė ir suspaudė N. Garkovič rankinuko diržus.

Išvydę į nelaimę patekusią moterį, šalia buvę keleiviai bandė ją gelbėti ir atkreipti traukinio mašinisto dėmesį, tačiau šis nieko įtartino nepastebėjo ir pajudėjo iš vietos. Išsivaduoti nespėjusi N. Garkovič buvo nutempta išilgai visos platformos.

Kaip rašo BBC, remdamasis Italijos žiniasklaida, moteris nebuvo įtempta į metro tunelį. Vis dėlto ji patyrė sutrenkimų ir keletą kaulų lūžių.

Teigiama, kad traukinio mašinistas Gianluca Tonelli apie incidentą sužinojo tik atvažiavęs į kitą stotį. Jis yra kritikuojamas dėl to, kad valgė darbo vietoje – esą tai galėjo atitraukti jo dėmesį.

Kita vertus, Italijos vartotojų teisių gynėjai atkreipia dėmesį, kad didesnė problema yra Romos metro sistemų saugumas. N. Garkovič pakliuvus į bėdą, nesuveikė nei durų sensoriai, nei atsarginiai stabdžiai, kuriuos veltui traukė vagone buvę keleiviai. Maža to, G. Tonelli prieš akis neturėjo ir kamerų perduodamo vaizdo - šios Romos metro traukiniuose iki šiol nėra įrengtos.