Adomaitis nėra tikras dėl Sabonio ir Motiejūno žaidimo rinktinėje

Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis
© Fotodiena.lt
Alfa.lt
2017-07-17 15:05

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau ateinantį penktadienį rinksis į pirmąją treniruočių stovyklą.

Vis dėlto 15min.lt konferencijoje dalyvavęs komandos treneris atskleidė, kad joje pasirodys ne visi krepšininkai. Iš 18 stratego pakviestų žaidėjų Palangoje nuo pirmosios dienos nesportuos Domantas Sabonis, Donatas Motiejūnas, Mantas Kalnietis ir Jonas Mačiulis.

Treneris atskleidė, kad sudėtingiausia situacija su abiem sunkiaisiais krašto puolėjais. D. Sabonis po mainų atsidūrė Indianos „Pacers“, o su šia komanda rinktinės štabui dar neteko kalbėtis apie jaunojo lietuvio likusios vasaros planus.

Tuo metu D. Motiejūnas iki šiol yra be kontrakto ir vargu ar ryšis prisidėti prie stovyklos nebūdamas tikras dėl savo ateities klubiniame krepšinyje. D. Adomaitis išreiškė viltį, kad ši situacija susitvarkys per šią savaitę.

Vis dėlto tokios kalbos turėtų itin neraminti Lietuvos rinktinės aistruolius, kadangi abu minėti žaidėjai yra vieninteliai savo pozicijos krepšininkai stratego sudarytame sąraše. Žaisti Europos čempionate jau anksčiau atsisakė Kauno „Žalgirio“ lyderis Paulius Jankūnas.

Kiek kitokia situacija su rinktinės veteranais M. Kalniečiu ir J. Mačiuliu. Įžaidėjas, planuojama, sportuoti su komanda pradės nuo ateinančio pirmadienio, o Madrido „Real“ puolėjas turėtų į rinktinę įsilieti liepos 30-ąją.

Rinktinės kandidatų sąrašas:

Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Mindaugas Girdžiūnas, Artūras Milaknis, Rokas Giedraitis, Adas Juškevičius, Martynas Gecevičius, Marius Grigonis, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Edgaras Ulanovas, Deividas Gailius, Domantas Sabonis, Donatas Motiejūnas, Jonas Valančiūnas, Artūras Gudaitis, Evaldas Kairys, Martynas Sajus.