Atlaisvinta vieta Mačiuliui? O'Neale'as nutraukė sutartį su „Žalgiriu“ ir žais NBA

Royce'as O'Neale'as
Royce'as O'Neale'as
© „Twitter“
Alfa.lt
2017-07-17 13:49

Panašu, kad Luko Lekavičiaus pamainos paieškos, pasibaigusios kontraktu su Dee Bostu, nebus paskutiniai Kauno „Žalgirio“ vadovų darbai šios vasaros žaidėjų rinkoje.

Krepšinio apžvalgininkas Davidas Pickas skelbia, kad lengvojo krašto pozicijoje turėjęs žaisti Royce'as O'Neale'as nutraukė sutartį su Lietuvos čempionų klubu.

Amerikiečio kontrakte buvo numatyta galimybė jį nutraukti, jeigu po NBA Vasaros lygos žaidėjas sulauksiąs pasiūlymų iš stipriausios pasaulio lygos klubų. Būtent taip ir atsitiko. Pranešama, kad R. O'Neale'as pasirašė 3 metų sutartį su Jutos „Jazz“ ekipa. Tiesa, tik pirmieji kontrakto metai yra pilnai garantuoti.

Vasaros lygoje žaidėjas vilkėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ marškinėlius ir per rungtynes rinkdavo po 4,6 taško bei 3,6 atkovoto kamuolio.

Ši netektis gali dar labiau paskatinti kalbas apie Jono Mačiulio žaidimą Kaune. Prieš tai gandus apie „Žalgirio“ pasiūlymą paneigęs vienas Lietuvos rinktinės lyderių turi kontraktą su Madrido „Real“, tačiau kalbama, jog žaidėjas gali būti paskolintas kitai komandai, kaip pernai kauniečiams buvo išnuomotas Augusto Lima.

„Žalgiriu“