Katedroje esanti sena freska atskleidė kai ką neįtikėtino: per Jėzaus nukryžiavimą lankėsi ateivių?

Svetitskhoveli freska (nuotr. https://commons.wikimedia.org)
Svetitskhoveli freska (nuotr. https://commons.wikimedia.org)
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-17 12:35

Nežinodami atsakymų, žmonės mėgsta susikurti iliuzijų, kuriomis vėliau patys pradeda tikėti. Įvairias religijų teorijas nagrinėjantys žmonės iškėlė naują klausimą, kuris privertė susimąstyti tūkstančius.

„Crucifixion“ freskoje, esančioje Gruzijos Svetitskhoveli katedroje, vaizduojamas Jėzaus nukryžiavimas. Piešinyje buvo pastebėta kai kas neįprasto ir stebinančio – du į skraidančias lėkštes panašūs objektai. Šiuos piešinius nagrinėjantys ir ateiviais tikintys žmonės tiesiog pašėlo. Jie teigia, kad tai – akivaizdus įrodymas, jog ateiviai egzistuoja jau ilgą laiką.

Vienoje nepaaiškinamus reiškinius tiriančioje svetainėje vienas komentatorius pasakė, ką galvoja apie freskos detales ir kaip jos susijusios su ateiviais: „Mums nežinomas menininkas, atrodo, pasakoja, kad ateiviai buvo netoliese, kai mirė Jėzus.“

Žinoma, mažais žaliais žmogeliukais netikintys žmonės nepamiršo paminėti, kad į skraidančias lėkštes panašus piešiniai galėjo atspindėti visai ką kita. Galbūt tokia objekto forma buvo naudojama kaip simbolis išreikšti tam tikriems jausmams ar reiškiniams.

Svetitskhoveli freska (nuotr. https://commons.wikimedia.org)