Su Agnija Ditkovskyte išsiskyręs Andrejus Čadovas meilę rado panašios į ją moters glėbyje

Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas
Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas
© Socialiniai tinklai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-17 12:47

Skirtingais keliais prieš dvejus metus pasukę aktoriai Agnija Ditkovskytė ir Andrejus Čadovas, regis, jau išsigydė širdies žaizdas.

Iš Lietuvos kilusi Agnija neseniai su akylai nuo viešumos slepiamu nauju mylimuoju susilaukė antrosios atžalos, o štai Andrejus savo glėbyje glaudžia taip pat kitą mylimąją – Leisan Galimovą, rašo Capelino.com.

Įdomus sutapimas – nauja jo širdies draugė atrodo stebėtinai panaši į buvusią žmoną. Modeliu dirbanti moteris yra vos metais jaunesnė už 29-erių sulaukusią Agniją.

Когда листаешь фото с выпускного. 🙈

A post shared by Leisan Galimova/UFA/ISHIMBAY (@lesigata) on

Kad jiedu pora, paaiškėjo, kai abu drauge pasirodė viename vakarėlyje, kurio metu akivaizdžiai elgėsi lyg mylimieji.

A. Ditkovskytė su aštuoneriais metais vyresniu Alesejumi susituokė 2012-ųjų vasaros pabaigoje, sūnaus susilaukė 2014-ųjų birželį, o skirtis nusprendė 2015-aisiais.

Agnija Ditkovskytė

Žinia apie aktorių subyrėjusią santuoką daugeliui buvo kaip griaustinis iš giedro dangaus. Netilo gandai, kad šeima sugriuvo įsikišus trečiajam asmeniui.

Kalbėta, esą Agnija buvusi neištikima su savo šokių partneriu Jevgenijumi Rajevu, su kuriuo dalyvauja projekte „Šokiai su žvaigžde“. „Žmonės mato tai, ką nori matyti“, – juos tada neigė moteris.

Dar tais pačiais 2015-aisiais, praėjus vos keliems mėnesiams po žinios apie skyrybas, A. Čadovas buvo siejamas su kitu modeliu Darina Vedmenskaja, su kuria meiliai pozavo bendroms nuotraukoms ir dalijosi su gerbėjais.

O štai A. Ditkovskytė tikino susikoncentravusi į karjerą ir į naujus santykius neskubanti nerti, tad žinia, kad ji pagimdė antrą vaiką, daugeliui buvo itin netikėta. Aktorei ją nuslėpti pavyko iki pat gimdymo.


Su Agnija Ditkovskyte išsiskyręs Andrejus Čadovas meilę rado panašios į ją moters glėbyje

Agnija Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas
+11