Ballas atliko dvigubą dublį, bet patyrė traumą

Lonzo Ballas
Basketnews.lt
2017-07-17 08:24

Lonzo Ballas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ rungtyniaus Las Vegase vykstančios NBA Vasaros lygos finale.

Pusfinalyje Kalifornijos ekipa 108:98 (34:24, 28:16, 22:27, 24:31) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Ballas aikštėje praleido 21 minutę ir per šį laiką pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 4/5 baud. met.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 4 kamuolius.

Tai buvo jau ketvirtosios Vasaros lygos rungtynėse, kuriose Ballas atlieka dviženklį rezultatyvių perdavimų skaičių. Joks kitas naujokas šios lygos istorijoje tais pačiais metais to neatliko daugiau nei kartą.

Tiesa, rungtynių Ballas nebaigė dėl dešinės blauzdos traumos. Aikštelę krepšininkas paliko trečiajame kėlinyje, kuomet likus šešioms minutėms, jis pradėjo jausti skausmus. Tiesa, po rungtynių jis vylėsi, kad galės rungtyniauti paskutinėse rungtynėse.

„Tai pirmasis kartas, kai jaučiau blauzdos skausmus. Šioje situacijoje tiesiog buvau atsargus. Norėjau tęsti rungtynes, bet komandos medicinos personalas pasirūpins manimi. Būsiu su komanda rytoj ir tikiuosi, kad galėsiu žaisti“, – po rungtynių sakė Ballas.

„Lakers“ žais jau penktąjį mačą per šešias dienas, todėl manoma, kad Kalifornijos ekipa gali pasaugoti savo naujoką ir finale jo neišleisti į aikštelę.

Finale „Lakers“ varžovais bus Portlando „Trail Blazers“, kurie kitame pusfinalyje 87:82 nugalėjo Memfio „Grizzlies“

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 24, Mattas Thomasas 20, Vanderis Blue 17, Lonzo Ballas 16 (10 rez. perd.), Ivica Zubacas 12.

„Mavericks“: Dennisas Smithas 21, Yogi Ferrellas 15, Dorianas Finney-Smithas ir Brandonas Ashley po 13, Nicolasas Brussino 11.