Berlyne – išskirtinis suvažiavimas: susirinko 60 porų dvynių

Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-16 21:00

Ką reiškia būti kito žmogaus kopija? Daugiau privalumų, ar iššūkių? Dvynių nuomonės išsiskiria.

Netoli Berlyno savo patirtimi dalijosi dvynių poros – čia vyko dvynukų iš visos Vokietijos suvažiavimas. Į sodus prie Berlyno suvažiavo ypatingi žmonės – panašūs vienas į kitą lyg du vandens lašai.

Vokietijoje jau penkioliktus metus rengiamas suvažiavimas, skirtas tik dvyniams. Šiais metais čia susirinko maždaug 60 porų. Pasak dvynukų, tokio tikrai reikia – ne vien pramogai. O ir pasidalyti istorijomis, patirtimi. Būti kažkieno kopija – nėra lengva: būti visur kartu pabosta, o ir konkurencija, kuris šaunesnis, esą didesnė, nei tarp įprastų brolių ar seserų.

„Visada gera susitikti su kitais dvyniais. Tokiame susitikime dalyvaujame jau trečią kartą. Dalijamės patirtimi. Istorijos kiek skiriasi – gera jas išgirsti“, – sakė dvynukės Celine ir Darja.

Pasak dvynių, visuomenei jie tarsi pramoga – žmonės net baksnoja pirštais. Taip pat daug kam įdomu, ar jie vienodi: būdu, ar mėgsta tą patį, o gal dar ir profesija viena? Ir nors kartais būna sunku, vis dėlto, pasak dvynių, turėti seserį ar brolį dvynį – yra dovana.

Daugiau apie dvynius – vaizdo reportaže.