Robersonas pasiilgs Sabonio: sužinojęs apie netektį palūžau

Andre Robersonas
Andre Robersonas
© SCANPIX
Basketnews.lt
2017-07-16 13:59

Domantas Sabonis prieš kurį laiką sudalyvavo bene labiausiai aptariamuose šio NBA tarpsezonio mainuose bei iš Oklahomos „Thunder“ persikėlė į Indianos „Pacers“.

Nors „Thunder“ džiaugiasi pasistiprinę lygos žvaigžde Paulu George‘u, ne visiems komandos žaidėjams su mainais susitaikyti buvo paprasta.

Neseniai naują trejų metų 30 milijonų JAV dolerių vertės kontraktą su Oklahomos ekipa sudaręs puolėjas Andre Robersonas atskleidė apie artimą ryšį su Saboniu ir kitu išvykusiu žaidėju Victoru Oladipo.

„Mainai mane šokiravo. Džiaugiausi dėl Paulo George‘o atvykimo, tačiau sužinojęs apie Victoro ir Domo netektį palūžau. Šie vaikinai man buvo labai artimi.

Vis dėlto suprantu, kad šie mainai yra verslo dalis. Visi tai suprantame, todėl turime judėti į priekį“, – sakė 25 metų 201 cm ūgio krepšininkas.

Naujo kontrakto proga Russello Westbrooko „Instagram“ socialiniame tinkle pasveikintas amerikietis atskleidė, kad sulaukė sveikinimų ir iš Sabonio.

„Steve‘as Adamsas ir Enesas Kanteris man iškart parašė žinutes. Tai buvo šaunu. Sulaukiau sveikinimų ir iš savo vaikinų Victoro ir Domo. Apmaudu, kad jų nebėra šalia, tačiau jūs suprantate...“, – sakė Robersonas.