Dovaną nuo Curry gavęs Ballas siunčia žinutę didiesiems batelių gamintojams

Lonzo Ballas
Lonzo Ballas
© SCANPIX
Basketnews.lt
2017-07-16 12:25

Antrasis NBA naujokų biržos šaukimas rungtynėse su Bruklino „Nets“ pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o dėmesį taip pat atkreipė dėl savo batelių.

Atakų organizatorius trečiame mače iš eilės nedėvėjo savo vardo batelių, kuriuos jam sukūrė jo tėvo vadovaujama „Big Baller Brand“ kompanija.

Iš pradžių „Nike“, o vėliau ir „Adidas“ avalynę išmėginęs Ballas šį kartą dėvėjo „Under Armour“. Savo vardo batelių porą įžaidėjui asmeniškai atsiuntė Stephenas Curry.

19 metų 198 cm ūgio krepšininko tėvas atskleidė, kad batelius keičiantis jo sūnus siunčia žinutę didiesiems gamintojams, su kuriais Ballų šeimai nepavyko susitarti iki NBA naujokų biržos.

„Lonzo siunčia žinutę. Jis yra atviras pasiūlymams ir vis dar gali pasirašyti sutartį su bet kuriuo batelių gamintoju, jei tik bus pasiūlyta tinkama kaina“, – pareiškė atleto tėvas.

Anksčiau LaVaras Ballas savo sūnui iš „Nike“, „Adidas“ ir „Under Armour“ reikalavo 1 milijardo JAV dolerių vertės kontrakto bei licencijos „Big Baller Brand“ produkcijai.

„Galų gale, nesvarbu, kokius batelius Lonzo dėvės. Savo darbą jis gali atlikti ir basomis kojomis“, – pridūrė skandalingasis „Lakers“ naujoko tėvas.

Lonzo Ballo bateliai