Pirmagimio susilaukusi Irūna atskleidė berniuko vardą ir skyrė jam gražiausius žodžius

Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Irūna Puzaraitė-Čepononienė
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-16 12:04

Penktadienį sūnaus sulaukę Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Rokas Čepononis gyvena geriausiomis nuotaikomis, o šiandien dainininkė atskleidė ir ypatingą atžalos vardą.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje Irūna pasidalijo nuotrauka, po kurioje vaikui skyrė itin jautrius žodžius. „Vaikai kilę iš dangaus… Ačiū tau, sūnau, kad pasirinkai mus. Toras Čepononis sveikinasi su pasauliu!“ – rašė ji.

Vaikai kilę iš dangaus.....🎈☁ Ačiū tau, sūnau, kad pasirinkai mus 💞 Toras Čepononis sveikinasi su pasauliu! 👼 #nėradidesniodžiaugsmo #Toras #ačiūVGN!!

A post shared by Irūna Puzaraitė - Čepononienė (@iruna_puzaraite_cepononiene) on

Toras – senovės skandinavų audros, griaustinio ir gyvybinių jėgų dievo vardas.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad I. Puzaraitės sesuo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė vasaros pradžioje taip pat susilaukė berniuko. Ji su vyru sūnų pavadino Bernardu.

Pasirodo, seserys jau prieš kurį laiką dėl to susitarė. „Mūsų mylimas senelis yra Bernardas, tai aš sakiau, jei turėsiu berniuką, pavadinsiu Bernardu, Ineta tą patį sakė, tai sutarėme, kuri pirma pagimdys berniuką, to ir bus vardas Bernardas“, – anksčiau naujienų portalui Alfa.lt sakė Irūna.

Pirmagimio susilaukusi Irūna atskleidė berniuko vardą ir skyrė jam gražiausius žodžius

Irūna Puzaraitė-Čepononienė
+6