Mourinho: Ibra gali likti „Man United“

Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2017-07-15 11:46

Nors Zlatanas Ibrahimovičius pasibaigus sutarčiai oficialiai jau paliko „Manchester United“, komandos treneris Jose Mourinho užsiminė apie galimybę jį dar išvysti su raudonais marškinėliais.

Iš „Paris Saint–Germain“ į Angliją persikėlęs snaiperis praėjusį sezoną įmušė 17 įvarčių, bet šį jam teko baigti anksčiau laiko dėl patirtos kelio traumos.

Reabilitaciją 35–erių metų veteranas užbaigs tik rudenį, tad buvo neabejojama, kad jis ieškosis naujo klubo. Visgi, žiniasklaidoje pastaruoju metu pasirodė pranešimai, jog švedas gali likti „raudonųjų velnių“ gretose, o apie tai dabar prakalbo ir jų strategas.

„Galbūt, tai yra atviras klausimas. Žinoma, mes norėjome būti sąžiningi ir atviri bei leisti priimti sprendimą jam pačiam“ , – Mourinho kalbėjo paklaustas apie Ibros ateitį „Man United“.

„Tuo pat metu priimkime sprendimą, kuris nudžiugins mus visus, o jeigu tai reiškia, jog jis lieka ir mes laukiame – sakykime, galbūt iki gruodžio, nes nemanau, kad jis galės sugrįžti į varžybinį futbolą anksčiau nei gruodį – kodėl nepalaukus žaidėjo, kuris mums davė tiek daug?“

„Mes keičiame nuomonę ir tai priklauso nuo pono Woodwardo („Man United“ vykdančiojo direktoriaus – red. past.) bei Zlatano agento (Mino Raiolos – red. past.), bet galutinis sprendimas bus geriausias futbolininkui.“

Kaip kitos Ibrahimovičiaus karjeros stotelės dažniausiai buvo įvardijami MLS rungtyniaujantys „LA Galaxy“ ir „Los Angeles FC“ klubai.