Motinos ir sūnaus gyvybes pasiglemžęs gaisras kaimynų nenustebino: kaltininku įvardija alkoholį

LNK
2017-07-14 22:55

Gaisras Kalnelio kaime, Joniškio rajone, kilo pavakarę. Besiveržiančius dūmus pastebėjo pro šalį ėjęs namo šeimininkės žentas, atvykus ugniagesiams, ugnis vadinamajame alytnamyje – apmūrytame karkasiniame mediniame name – jau buvo įsisiautėjusi. Netrukus paaiškėjo, kad pasekmės – tragiškos.

Kaimynai, nei gyvenantys kiek atokiau, nei patys artimiausi, sako iš tiesų nė nepajutę, kad visai šalia dega namas, kol neišvydo atvykusių ugniagesių mašinų.

Visgi jie prisipažįsta dėl tokių liūdnų pasekmių nesistebintys. Vieni tik išjungus filmavimo kameras, o kiti gana atvirai pasakoja, kad tiek liepsnose žuvusi 67-erių moteris, tiek 42-ejų jos sūnus, tiek visai neseniai miręs vyras nevengdavo išlenkti taurelę. Ir ne po vieną. Nors šeima ypatingo triukšmo ir nekeldavo, buvo taiki, vis dėlto visas kaimas žinojo, kad šiame name nuolat girtaujama, tad didelė nelaimė esą buvo tik laiko klausimas.

Pasak ugniagesių, tiksli gaisro priežastis dar nenustatyta, tačiau labiausiai tikėtina – neatsargus rūkymas. Gaisro židinys – lova.

Plačiau – reportaže.