Apklaustas „Aro“ pareigūnus sukėlęs portugalas – tikra rakštis kaimynams

LNK
2017-07-14 22:26

Penkiasdešimtmetis portugalas naktį praleido ne išnuomotame bute prie Aušros vartų, o ant policijos areštinės gultų. Prieš vidudienį užsienietis atvežtas į trečiąją policijos komisariatą, ten jį apklausė tyrėja.

„Šiam įtariamajam šiandien pareikšti įtarimai dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų, taip pat dėl anksčiau padarytos nusikalstamos veikos – svetimo turto sugadinimo, taip pat dar anksčiau pareikšti įtarimai dėl žmogaus terorizavimo“, – portugalo bėda vardijo Alvydas Šimkus, Trečiojo policijos komisariato skyriaus viršininkas. Svečiui gresia iki ketverių metų kalėjimo.

Sumaištis senamiestyje kilo kai užsienietis atsisakė kraustytis iš išnuomoto buto Aušros Vartų gatvėje, jis pagrasino, kad bute yra sprogmenų. Policija ėmė veikti pagal planą „Skydas“: iškviesti „Aro“ išminuotojai, policija apsupo namo kiemą, prie filharmonijos budėjo ugniagesiai ir medikai.

Tuo metu kaimynai skundėsi, kad užsienietis juos terorizuoja jau metus. Jis nuolat kieme plauna savo „Audi“, už tai jam jau skirta šimto dvidešimties eurų bauda. Be to, savo mašiną pastatė prieš kaimyno automobilį taip, kad šis daugiau nei dešimt dienų negalėjo išvažiuoti. Prieš tai mįslingai dingo tris šimtus eurų kainuojantys tos mašinos numeriai. Savininkas dėl vagystės įtaria portugalą.