Nuo šiol – „Mediafon“ ir Masačusetso technologijų instituto bendradarbiavimas

Mediafon
Mediafon
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2017-06-20 13:40

Po dvejų metų derybų IT ir telekomunikacijų paslaugų bendrovė „Mediafon“ pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo susitarimą su vienu iš geriausių pasaulio universitetu Masačusetso technologijų institutu (MIT), Meno, kultūros ir technologijų programa (ACT).

Pagal vykstantį bendradarbiavimą nuo 2018 metų vienas iš „Mediafon“ grupės darbuotojų kasmet galės vykti į Jungtines Amerikos Valstijas patobulinti gebėjimus ir pakelti kvalifikaciją pagal „Mediafon“ pasirinktą MIT programą, o grįžęs gautomis žiniomis pasidalins su kolegomis bei jas pritaikys praktikoje.

MIT siūlo virš 40 mokymų programų, kurių trukmė yra nuo vienos savaitės iki trijų mėnesių. Pabaigus mokymus suteikiamas sertifikatas. Darbuotojai galės kelti kvalifikaciją Valdymo ir lyderystės, strategijos ir inovacijų, technologijų ir procesų valdymo srityse.

Darbuotojus siųs „Mediafon“ sudaryta atrankos komisija remdamasi nustatytais atrankos kriterijais.

„Džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti su MIT ateities projektuose. 2017 metais iš daugelio MIT iniciatyvų pasirinkome paremti vieno iš autorių, mūsų tautiečio MIT profesoriaus ir ACT direktoriaus Gedimino Urbono, knygos „Public space? Lost and Found“ leidimą.

Mus įkvepia MIT iniciatyvos globalizacijos ir inovacijų srityse, nes MIT – tai vieta, kur susijungia skirtingos pasaulėžiūros ir idėjos, iš kurių gimsta visiškai nauji keliai ir veiklos modeliai. Tikimės, kad iš mūsų bendradarbiavimo gims ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui naudingos idėjos“, – teigė Arūnas Babrauskas, „Mediafon“ vadovas.

Public space? Lost and Found

Masačusetso Technologijos Institutas yra vienas iš trijų geriausių pasaulio universitetų, kuris bendradarbiauja su pasauliniais technologijų gigantais, kaip „Google“, „Apple“ ir pan.

Daugiau informacijos apie „Mediafon“ remiamo autoriaus knygą galima surasti MIT ir ACT svetainėse.

Nuo šiol – „Mediafon“ ir Masačusetso technologijų instituto bendradarbiavimas

Mediafon