Vairuotojams teks pamiršti įpročius: keičiasi transporto eismas Gedimino prospekte

Gedimino prospektas
Gedimino prospektas
© Paulius Peleckis

Savaitgaliais ir švenčių dienomis automobilių eismas su retomis išimtimis Gedimino prospektu draudžiamas nuo 2003 m., tačiau bet kuris sostinės centre besilankantis vilnietis galėtų pasakyti, kad šis draudimas daug kam paprasčiausiai nė motais.

Neapsikentusi vairuotojų elgesio ir nuolatinių pėsčiųjų skundų Vilniaus miesto savivaldybė priversta griebtis drastiškų priemonių.

Prieš kelias dienas Gedimino pr. ir Vilniaus g. sankirtoje atsirado eismo ribojimo ženklų, kurie nurodo, kad savaitgaliais, t. y. šeštadienį ir sekmadienį bei švenčių dienomis, draudžiamas eismas Gedimino pr.

Anksčiau šioje atkarpoje eismo ribojimai galiojo šeštadienį ir sekmadienį bei švenčių dienomis tik tam tikromis valandomis.

Jau praėjusį savaitgalį Vilniaus meras ėmėsi iniciatyvos ir minėtą atkarpą atitvėrė gėlių klombomis bei įspėjo apie planuojamus pokyčius.

reklama

„Kadangi ženklai yra ne visiems aiškūs, o kai kam aiškios tik akivaizdesnės priemonės, tai mes tiesiog pastatysim čia gėlių klombas, paskui kažkada atsiras suoleliai, ir žmonės galės džiaugtis Gedimino prospektu nuo penktadienio 19 val. iki sekmadienio vakaro“, – socialiniame tinkle sakė Vilniaus meras R. Šimašius.

Vairuotojams teks pamiršti įpročius: keičiasi transporto eismas Gedimino prospekte

Gedimino prospektas
+5