Apsauginiai išspyrė merginą iš prekybos centro dėl neįtikėtinos priežasties: „vulgari“ apranga?

Hannah Pewee
Hannah Pewee
© „Facebook“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-06-19 14:22

Daugybė žmonių vasarą vilki atvirus drabužius: trumpučius šortus, palaidines, sukneles, marškinėlius ir kt. Prie to jau priprato visi. Karščio bangos priverčia žmones kuo labiau apsinuoginti, neperžengiant padorumo ribos. Keista, tačiau viena 20-metė prekybos centre patyrė tikrą nesėkmę dėl savo aprangos. Apsauginiai ją išmetė iš pastato, mat mergina esą buvo nepadoriai apsirengusi.

Hannah Pewee iš Mičigano liko pasipiktinusi. Pasirodo, kažkas pasiskundė prekybos centro administracijai, kad Hannah neva vilki nederamus drabužius, nors ji buvo apsirengusi palaidine su animacinio filmo herojaus piešiniu ir džinsiniais šortais.

Netrukus po incidento mergina savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino, kaip viskas vyko. Ji akivaizdžiai pyko, nes prekybos centre buvo daugybė panašiai apsirengusių žmonių, tačiau apsauginiai išmetė būtent ją. H. Pewee teigė nevilkėsianti džinsų ir megztinio, kai lauke daugiau nei 90 laipsnių Farenheitų (32 laipsniai Celsijaus).

„Aš tokia pikta, kad net drebu. Jaučiuosi tokia sugėdyta, kad vos neverkiu. Ir viskas tik dėl to, kad kažkam nepatiko, ką aš vilkiu, – rašė mergina. – Tai yra mano kūnas, o lauke siaubingai karšta! Nepatinka – nežiūrėk! Mes su seserimi linksminomės, o kitą akimirką aš jau buvau gatvėje.“


reklama