Po tragiško gaisro Londone auga žuvusiųjų skaičius: rasta dar kelios dešimtys kūnų

Gaisras Londono daugiabutyje
Gaisras Londono daugiabutyje
© SCANPIX
Alfa.lt
2017-06-19 12:48

Tragišką gaisrą Londone tiriantys pareigūnai pirmadienį praneša, kad apžiūrint sudegusį daugiabutį rasta dar kelios dešimtys kūnų.

Kaip praneša BBC, naujausiais duomenimis, per gaisrą daugiaaukščiame gyvenamajame name Vakarų Londone žuvo mažiausiai 79 žmonės, tačiau baiminamasi, kad šis skaičius gali augti, nes patekti į labiausiai nukentėjusius pastato aukštus gelbėtojams vis dar itin pavojinga.

Gaisras Šiaurės Kensingtono rajone stovinčiame daugiabutyje „Greenfell Tower“ kilo praėjusio trečiadienio naktį. Į 24 aukštų daugiaaukštį ugniagesiai buvo iškviesti trečiadienį 00.54 val. vietos (2.54 val. Lietuvos) laiku. Kai įsiplieskė ugnis, pastate buvo keli šimtai žmonių, dauguma jų miegojo.

Liudininkai tikino, kad namo gyventojai buvo įkliuvę savo namuose kaip spąstuose. Nuotraukose ir vaizdo įrašuose matyti, kad gaisras buvo apėmęs visą daugiabutį.

reklama

Kol kas nėra jokių įrodymų, kad gaisras buvo sukeltas tyčia.

Daug britų reikalauja atsakymų, kodėl liepsnos akimirksniu it degtuką prarijo visą 24 aukštų namą, ar kalta renovacija iš degių izoliacinių medžiagų, kodėl nedelsiant neatliekama panašaus tipo pastatų saugumo patikra, galiausiai – ar padegėliai gaus naujus būstus, jei taip, tai kada?


Po tragiško gaisro Londone auga žuvusiųjų skaičius: rasta dar kelios dešimtys kūnų

Gaisras Londono daugiabutyje