Dėl Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos „airBaltic“ skrydžių dažnis nesikeis

„airBaltic“ lėktuvas
„airBaltic“ lėktuvas
© Organizatoriai
Alfa.lt
2017-06-19 12:10

Latvijos oro linijos „airBaltic“ išlaikys skrydžių dažnumą Tarptautinio Vilniaus oro uosto (VNO) pakilimo tako rekonstrukcijos metu, kuri bus vykdoma nuo šių metų liepos 14 iki rugpjūčio 17 dienos, kai visi „airBaltic“ skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto (KUN).

„Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų iš Lietuvos renkasi „airBaltic“ savo pagrindiniu vežėju. Tai rodo, kad galime pasiūlyti populiarias kryptis už prieinamą kainą. „airBaltic“ ir toliau jungs Baltijos šalis su visu pasauliu dažnais skrydžiais ir patogiomis kryptimis iš visų namų bazių – Lietuvoje, Estijoje bei Latvijoje“, – sakė „airBaltic“ tinklo valdymo vyresnysis viceprezidentas Wolfgang Reuss.

Kaip buvo pranešta anksčiau, per pirmus penkis 2017 metų mėnesius Latvijos oro linijos „airBaltic“ pervežė 29 proc. daugiau keleivių iš Lietuvos palyginus su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Nuo sausio iki gegužės „airBaltic“ skraidino 136,270 keleivių iš Lietuvos savo skrydžių kryptimis į Berlyną, Amsterdamą, Miuncheną, Paryžių, Taliną ir Rygą.

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai šiomis kryptimis „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino.