Užsienio spauda: Ronaldo nori grįžti į „Manchester United“

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
© SCANPIX
Alfa.lt
2017-06-19 10:13

Anglijos ir Portugalijos spauda skelbia, kad apie norą palikti Madrido „Real“ prakalbęs Cristiano Ronaldo gali grįžti į „Manchester United“ gretas.

Praėjusią savaitę buvo pranešta, kad portugalas yra įsižeidęs ir supykęs dėl jam mestų kaltinimų mokesčių nemokėjimo skandale. Apie savo ketinimus palikti Ispaniją jis pranešė ir komandos draugams „baltųjų“ gretose.

Anglų „Sky Sports“ ir portugalų „A Bola“ reporteriai rašo, kad kaip kitą karjeros stotelę C. Ronaldo gali pasirinkti „raudonųjų velnių“ gretas. Šaltiniai teigia, kad portugalų žvaigždė „yra labai susidomėjęs tokia galimybe“.

Tuo metu Mančesterio komandos atstovai vis dar nėra įsitikinę, ar 32-ejų puolėjas iš tiesų ryšis palikti „karališkųjų“ gretas. Vis dėlto ekipos treneris Jose Mourinho jau išreiškė norą matyti tautietį savo sudėtyje ir teikia jam pirmenybę prieš visus klubą dominančius puolėjus, įskaitant ir kitą Madrido komandos atstovą Alvaro Moratą, dėl kurio anglai jau buvo susisiekę su „karališkaisiais“.

C. Ronaldo „Manchester United“ aprangą vilkėjo nuo 2003 iki 2009-ųjų metų ir per tą laiką kartą laimėjo Čempionų lygą bei trissyk tapo Anglijos „Premier“ lygos nugalėtoju.

reklama