Boksininkas Skurdelis pralaimėjo pasaulio čempionui

Edgaras Skurdelis Europos žaidynėse
Edgaras Skurdelis Europos žaidynėse
© Organizatoriai
ELTA
2017-06-18 19:03

Ukrainoje vykstančiame Europos bokso čempionate sekmadienį į ringą kopė trečiasis lietuvis - Edgaras Skurdelis. Lietuviui burtai buvo negailestingi ir jau pirmoje kovoje suvedė su 2013 metų pasaulio čempionu ir 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyviu Javidu Čalabijevu iš Azerbaidžano.

Po atkaklios pergalę taškais 4:1 iškovojo E. Skurdelio varžovas. Pirmame raunde vyko lygi kova – du teisėjai pergalę skyrė lietuviui, trys – jo varžovui. Antrame raunde iniciatyvą perėmė J. Čalabijevas ir ją išlaikė iki finalinio gongo.

Teisėjų nuomonės kaip reikiant išsiskyrė. Austrijos teisėjas pergalę 29:28 skyrė lietuviui, bulgaras įžvelgė minimalią azerbaidžaniečio persvarą 29:28, tuo tarpu Kazachstano, Italijos ir Velso teisėjai nusprendė, kad J. Čalabijevo persvara buvo gan akivaizdi 30:26, 30:25, 30:24.

„Tituluotas varžovas išnaudojo savo patirtį ir nuo pat pirmo raundo pradžios laikė labai aukštą kovos tempą. Deja, pasidaviau jo primestai kovos eigai, nesugebėjau laikytis savo užsibrėžtos kovos taktikos. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis - neatlaikiau varžovo primesto tempo. Bet tokia kova su pasaulio čempionu davė daug patirties, kuri pravers ateities kovoms“, – sakė E. Skurdelis.

Sekmadienį Europos čempionate debiutuos Paulius Zujevas. Svorio kategorijoje iki 81 kg lietuvis susitiks su švedu Dennisu Kauferiu.

reklama