Europos čempionate (iki 21 m.) – Asensio šou ir reto grožio ispanų įvarčiai

Marco Asensio
EuroFootball.lt
2017-06-18 12:13

Penktadienį Lenkijoje startavo 2017 metų Europos iki 21–erių metų futbolo čempionatas.

Šeštadienį B grupėje įvyko dvejos intriguojančios akistatos. Pirmoje akistatoje Portugalijos jaunimo rinktinė rezultatu 2–0 nugalėjo bendraamžius iš Serbijos ir įsirašė pirmuosius tris taškus į savo sąskaitą.

Vėlesnėse rungtynėse Ispanijos futbolininkai sukūrė tikrą futbolo šou - pelnė keturis nuostabius įvarčius ir pasiekė pergalę rezultatu 5–0 prieš Makedonijos jaunimo rinktinę.

10-ąją minutę Saulis Niguezas puiku smūgiu per save išvedė ispanus į priekį. Vėliau prasidėjo Madrido „Real“ klubo deimanto Marco Asensio šou – 16–ąją minutę krašto puolėjas maždaug iš 30 metrų nuostabiu smūgiu padidino savo komandos pranašumą.

35–ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Gerardas Deulofeu, pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Antrajame kėlinyje M. Asensio pasiekė dar du įvarčius – 54–ąją minutę varžovų vartus nuginklavo iš aštraus kampo, o 72–ąją minutę talentingiausiu Ispanijos futbolininku vadinamas M. Asensio surengė reidą per pusę aikštės ir padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

Įdomu tai, kad jaunajam futbolininkui tai buvo pirmasis „hat–trick'as" jo karjeroje.