Alvesas – per žingsnį nuo persikėlimo į Mančesterį

Dani Alvesas
Dani Alvesas
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2017-06-18 12:08

Patikimi futbolo naujienų portalo Goal.com šaltiniai atskleidžia, jog „Manchester City" yra arti susitarimo su Turino „Juventus" gynėju Dani Alvesu.

„Miestiečiai" šią vasarą keičiasi iš pagrindų, o komandą palikus beveik visiems krašto gynėjams ieškomi net keturi šios pozicijos futbolininkai.

Dabartinis ekipos treneris Pepas Guardiola ilgą laiką brazilui vadovavo „Barcelona" gretose ir jį kaip vieną taikinių išskyrė dar balandžio mėnesį.

Tiesa, pirmosios pavardės „Man City" trokštamų žaidėjų sąraše yra Benjaminas Mendy iš „Monaco" bei Londono „Tottenham" atstovas Kyle'as Walkeris, bet klubo direktoriui Txiki Begiristainui nė vieno šių sandorių užbaigti dar nepavyko.

Tai turėjo būti padaryta dar prieš įsigyjant Alvesą, tačiau dabar panašu, kad brazilas taps trečiuoju „City" naujoku po Bernardo Silvos ir Edersono.

reklama

Visgi, tai nereiškia, jog Mendy bei Walkeris nepapildys komandos - šaltiniai klubo viduje atskleidžia, kad susitarimas dėl šių transferų galiausiai bus pasiektas, o jo atstovai taip pat dirba siekdami prisivilioti „Southampton" narį Ryaną Bertrandą.

„Monaco" bei „Tottenham" savo žvaigždžių paleisti lengvai nesutinka ir nori uždirbti kiek įmanoma daugiau pinigų, tačiau „Juventus" sutiks 34–erių metų veteraną Alvesą parduoti už simbolinę sumą. Šis taip pat dega noru vėl bendradarbiauti su Guardiola, tad asmeninės kontrakto sąlygos bus suderintos akimirksniu.