„Celtics“ dairosi, kam išmainyti pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą

Danny Ainge'as
Danny Ainge'as
© SCANPIX
Basketnews.lt
2017-06-17 09:36

Bostono „Celtics“ klubo vadovai pradėjo derybas su Filadelfijos „76ers“ dėl galimybės išmainyti turimą šių metų pirmąjį NBA naujokų biržos šaukimą.

Pranešama, kad „Celtics“ ir „76ers“ mainuose minima galimybė apsikeisti turimais naujokų biržos šaukimais. „Celtics“ komandai už pirmąjį šaukimą atitektų Filadelfijos klubo šaukimų paketas, tarp kurių – ir trečiasis šių metų naujokų biržos šaukimas.

Nors iki šiol buvo neabejojama, kad pirmuoju šaukimu bus pakviestas Markelle'as Fultzas, tačiau skelbiama, kad „Celtics“ ėmė svarstyti net ir likus su pirmuoju šaukimu rinktis puolėją Joshą Jacksoną. To priežastis – „Celtics“ jau turi pajėgią gynėjų grandį su Isaiah Thomasu, Marcusu Smartu ir Avery Bradley.

Jacksonui „NBADraft“ ir DraftExpress“ prognozuoja trečiąjį šaukimą. „76ers“ vadovas Bryanas Colangelo penktadienį stebėjo šio krepšininko treniruotę. Iki šiol buvo manoma, kad šį atletą trečiuoju šaukimu rinksis „76ers“.

Visgi ir pačiai Filadelfijos komandai labiau reikalingas ne puolėjas, o įžaidėjas. Artėjantį sezoną NBA turėtų debiutuoti pirmasis praėjusių metų naujokų biržos šaukimas puolėjas Benas Simmonsas.

reklama

Antrasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas priklauso Los Andželo „Lakers“ klubui.

NBA naujokų birža įvyks birželio 22-ąją dieną.