Ispanijos žiniasklaida užvirė – įsižeidęs Ronaldo nori palikti klubą „Real“

C.Ronaldo
C.Ronaldo
© SCANPIX
Alfa.lt
2017-06-16 15:35

Įtakingas Ispanijos sporto portalas Marca.com rašo, kad portugalas yra įsižeidęs ir supykęs dėl jam mestų kaltinimų mokesčių nemokėjimo skandale.

„Apie šį Ronaldo sprendimą pranešta ir pačiam F. Perezui“, – taip, cituodami savo šaltinius, praneša Marca.com, kurie sako, kad „Real“ vadovo ausis pasiekė šis portugalo akibrokštas.

Vis dėlto tai sunkiai įsivaizduojama, nes C. Ronaldo turėjo bene geriausią savo sezoną klube „Real“ ir laimėjo du svarbiausius titulus – Čempionų lygą bei Ispanijos pirmenybes.

Pats futbolininkas ne kartą yra tvirtinęs, kad jo tikslas yra iki karjeros pabaigos rungtyniauti „baltųjų“ ekipoje. Be to, sunkiai įsivaizduojama, kad F. Perezas leistų taip pat paprastai ir pigiai išvykti portugalui, todėl užsiprašyta „Real“ suma gali būti neįkandama turtingiausiems Europos klubams.

Tai, kad ispanų nerimas pagrįstas, rodo ir kiti ženklai. Ronaldo „Real“ klube žaidžia jau kurį laiką, triumfavo tiek šalies pirmenybėse, tiek Europos klubiniuose turnyruose, tad motyvacijos kaip ir liko mažai, galbūt žaidėjas norėtų išbandyti kažką naujo.

reklama

Be to, arogancija ir narciziškumu garsėjanti futbolo žvaigždė iš tiesų galėjo įsižeisti ir taip parodyti, kas šiuo metu didžiausia futbolo žvaigždė ir kodėl klubas deda nedaug pastangų į jo gynybą mokesčių skandale.