​Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Horoskopas
Horoskopas
© 123rf.com

2017 metų liepos mėnesį daugumai Zodiako ženklų patartina kuriam laikui pasitraukti iš karjeros lenktynių trasos, pamiršti trankius vakarėlius ir daugiau laiko ramiai praleisti su šeima. Visą neišeikvotą energiją reikėtų skirti artimiesiems ir namams.

Profesinėje srityje vyraus sąstingis, todėl neverta užsiversti darbais. Verčiau ramiai ir sąžiningai atlikti savo pareigas, stengtis taupyti energiją bei laiką, kad galima būtų užsiimti savo hobiu ir savišvieta.

Liepos mėnesį patartina atsigręžti į save, pamąstyti, įvertinti savo kelią ir apsvarstyti ateities planus. Daug kam toks įsigilinimas į save gali sužadinti norą pakeisti darbo vietą, šeiminę padėtį, gyvenamąją vietą ar pasaulėžiūrą.

Liepos mėnesį daug kas pajus fizinį ir dvasinį nuovargį. Tokiais atvejais verta prisiminti gydomąją gamtos galią. Aktyvus poilsis gamtoje padės atgauti jėgas ir gerą nuotaiką.

AVINAS

reklama

(03.21–04.20)

2017 metų liepos mėnesį Avinui neverta atsisakyti netikėto dalykinio pasiūlymo, nes šis sudėtingas projektas jam atneštų ilgai lauktą sėkmę. O visus, prašančius padėti, pavaduoti ir paskolinti pinigų, derėtų mandagiai išlydėti pro duris, nes jie ketins apgauti ir pasinaudoti jo gerumu. Avinas labai norės pailsėti, išeiti atostogų, bet jam nepavyks, teks padirbėti iš peties. Nieko baisaus, nes greitai jis galės įvertinti, jog viskas vyksta ne šiaip sau.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Avinui: 1, 9, 13, 22, 27, 29.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Avinui: 4, 6, 8, 16, 24, 26.

Karjera ir finansai

Gyvenimas vis intensyvėja. Sprendžiant pagal astrologines prognozes, Avinui vasaros viduryje bus sunku rasti laiko atokvėpiui. Užtat jis sugebės per liepos mėnesį išspręsti daugybę susikaupusių problemų. Tai bus palankus metas, kai jis galės padaryti malonų įspūdį įtakingiems žmonėms ir užmegzti naujų naudingų pažinčių. Visą mėnesį Avinas bus kupinas energijos ir puoselės dideles ambicijas. Jam neverta galvoti apie poilsį, kol nepasieks savo tikslo.

Avino sąžiningumas išryškės finansinėje srityje. Jis norės uždirbti kuo daugiau pinigų, bet nė už ką nesutiks rizikuoti savo reputacija ir aukoti gero vardo.

Asmeninis gyvenimas

Liepos mėnesį šeimą turinčiam Avinui rekomenduojama stengtis būti geresniam savo artimiesiems. Sėkmė darbe ir karjera neturi apsukti jam galvos. Reikia pamiršti savo greižtas nuostatas ir būti atlaidesniam kitų trūkumams.

Vienišas Avinas turės šansų susipažinti su maloniu priešingos lyties atstovu. Sužavėtas Avino proto naujas pažįstamas gali susimąstyti apie romantiškus santykius. Avinui patartina palaikyti visas išrinktojo idėjas ir padėti jam įgyvendinti jo siekius, taip jis galės palenkti jo širdį ir pelnyti meilę. Svarbu nepamiršti malonių romantiškų staigmenų ir taurių poelgių.

reklama

Sveikata

2017 metų liepą Avinas bus pats sau gydytojas. Jis sudarys sau dietą ir pasirinks sveikesnį gyvenimo būdą. Jam patartina būti nuosekliam ir neiškrypti iš pasirinkto kelio. Avinas turėtų pats nuosekliai laikytis savo nuostatų, tačiau pasistengti neerzinti artimųjų naujomis „tiesomis“ ir neprimesti jiems savo taisyklių ir pasaulėžiūros.

JAUTIS

(04.21–05.20)

2017 metų liepos pradžioje Jautis pajus, kad sėkmės vėjas rimsta. Jam patartina skubiai apsidairyti ir paieškoti netoliese pasislėpusio pavyduolio ar kerštautojo. Taip jis sugebės nuginkluoti priešą, kuris kitaip būtų ilgai kenkęs. Mėnesio pabaiga bus rami. Liepa Jaučiui nebus lengva, tačiau jaudintis dėl to neverta. Jam pavyks šį mėnesį išspręsti kelias opias problemas. Ir šie sprendimai turės teigiamą poveikį visiems metams.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Jaučiui: 2, 3, 12, 15, 24, 29.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Jaučiui: 4, 7, 10, 17, 27, 28.

Karjera ir finansai

Liepos mėnesį profesinėje veikloje Jaučiui teks pasikliauti tik savimi, nors jam tai bus neįprasta. Jam labai trūks palaikymo rengiant naują projektą, tačiau jis ir pats nežinos, į ką galėtų kreiptis. Jaučiui patartina susikaupti ir pasistengti kuo greičiau užbaigti tai, ką buvo suplanavęs. Tai padaryti bus nelengva, nes jis susidurs su įvairiausiomis kliūtimis, tačiau reikia parodyti savo valią ir atkakliai žengti pasirinktu keliu, nepasiduodant provokacijoms, tada pasiektas tikslas suteiks jam daug džiaugsmo. Labai svarbu, kad jo žodžiai nesiskirtų nuo darbų.

Finansinis aspektas vasaros viduryje Jaučiui bus gana opus. Šioje srityje vyks nenumatytų dalykų. Originalios idėjos ir planai, kurie gims jo galvoje, nesulauks aplinkinių pritarimo ir palaikymo. Nieko forsuoti nereikėtų, protingiausia būtų išlaukti tinkamesnio meto.

reklama

Asmeninis gyvenimas

O Jaučio asmeninis gyvenimas liepos mėnesį klostysis sėkmingai. Pelnyti savo išrinktojo pasitikėjimą jis galės susidomėdamas tuo, kuo domisi jis. Jaučiui bus nesunku surasti tinkamų temų pokalbiams. Geriausia kalbėti apie esaminius dalykus: meną, asmeninį vystymąsi, karjerą. Labai svarbu nuoširdžiai domėtis, kuo gyvena išrinktasis, kas jam rūpi, ir ateiti jam į pagalbą sudėtingose situacijose. Jaučio šansai palenkti išrinktojo širdį į savo pusę padidės, jeigu jis sugebės padaryti patikimo, ištikimo ir rimto žmogaus įspūdį. Liepos mėnesį Jautis galės nebūti kuklus, jam net bus naudinga girtis savo laimėjimais bei pasiekimais.

Sveikata

Jaučio sveikata liepos mėnesį tiesiogiai priklausys nuo jo emocinės būsenos. Padėtis darbe gali sutrikdyti vidinę pusiausvyrą. Jam patartina dažniau ilsėtis, gerai išsimiegoti, savaitgalius praleisti gamtoje ir sąmoningai stengtis išsivaduoti nuo neigiamų minčių. Gerai būtų, jei liepos mėnesį pavyktų paatostogauti. Pažeidžiamiausia Jaučio vieta bus galvos sritis (veidas, dantys, žandikauliai, kaukolė).

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai paskutiniuoju metu šauniai pasidarbavo, todėl liepą galės praleisti ramiai ir pakiliai. Jiems patartina liautis priekabiauti prie artimųjų, nes jie to nenusipelnė. Mėnesio pradžioje atmosfera namuose nebus šilta, tačiau netikėti džiugūs įvykiai greitai pakeis aplinką. Gyvenimas nuo vasaros vidurio Dvyniams bus kaip šventė.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Dvyniams: 1, 5, 13, 17, 22, 23, 28.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Dvyniams: 2, 4, 9, 12, 21, 30.

Karjera ir finansai

reklama

Liepos mėnesį Dvyniams bus neverta jaudintis dėl profesinės veiklos sąstingio. Laikas prisipažinti sau, kad paprasčiausiai reikalinga pauzė. Juk nesąmoningai jie trokšta atokvėpio. Todėl galės ramiai atsiduoti šiai būsenai. Visi darbai turi tekėti savo vaga, jokių naujų projektų pradėti neverta, tačiau reikėtų būti atidiems smulkmenoms. Svarbu sąžiningai vykdyti savo pareigas, ramiai užbaigti pradėtus darbus ir žvelgti į ateitį su pasitikėjimu. Dvyniams patartina remtis į partnerius ir bendradarbius. Geroje kompanijoje jie greit susilauks sėkmės.

Finansinę padėtį liepos mėnesį lems asmeninis Dvynių aktyvumas. Jie turi puikią intuiciją ir sugeba numatyti pokyčius finansinėje sferoje, tačiau jiems gali pakenkti jų polinkis į spekuliacines operacijas ir rizikingus sandėrius. Pastaraisiais atvejais nepatartina per daug pasikliauti sėkme. Reikia būti atsargiems ir doriems, nes finansinę sėkmę Dvyniai gali pasiekti tik sąžiningu ir garbingu keliu.

Asmeninis gyvenimas

Asmeniniame gyvenime vasaros viduryje Dvyniai galės atsiduoti savo aistrai, tačiau reikėtų nepamiršti, kad draugai ir giminaičiai taip pat laukia jų dėmesio. Fizinis potraukis partneriui vasaros viduryje smarkiai sustiprės. Dvyniams reikėtų stengtis išlaikyti pusiausvyrą tarp kūniškų geidulių ir romantiškos santykių pusės, tik tada asmeninis gyvenimas galės būti harmoningas.

Vienišiems Dvynimas partartina liepą nesėdėti namuose ir nesigėdyti pirmiems užkalbinti patikusio nepažįstamo žmogaus.

Sveikata

2017 metų liepos mėnesį Dvynių sveikata bus jų pačių rankose. Jie pailsės nuo pervargimo tik pakeitę aplinką. Skrandis ir virškinimas galės lengvai sutrikti nuo neįprastų patiekalų, alkoholio ar persivalgymo, galimas apsinuodijimas, todėl maistą reikės rinktis atidžiai. Dvyniams patartina žiūrėti į gyvenimą su optimizmu. Gera dvasinė savijauta apsaugos nuo įvairių ligų. Liepa bus palanki atostogoms, kelionėms, savaitgalio išvykoms į gamtą.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

2017 metų liepą Vėžys bus užsivertęs darbais ir neturės kada net atsikvėpti. Mėnesio pabaigoje jis galės pagaliau leisti sau pailsėti, susikrauti lagaminą ir išvykti į kelionę. Jis seniai trokšta permainų, todėl toks aplinkos pakeitimas jam bus labai naudingas. Vėžys galės atgauti jėgas ir sukaupti energijos naujoms pergalėms. Jam tik reikia nesipriešinti netikėtai pasikeitusioms aplinkybėms, nebijoti permainų, nes viskas susiklostys kuo puikiausiai ir pokyčiai išeis jam į naudą.

reklama

Palankiausios liepos mėnesio dienos Vėžiui: 2, 8, 15, 19, 29, 31.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Vėžiui: 5, 11, 13, 14, 22, 23.

Karjera ir finansai

Profesinėje veikloje Vėžio laukia puikios naujienos: svarbus projektas, kuriam buvo skirta tiek daug laiko ir apie kurį daugiausia sukosi mintys, pagaliau bus sėkmingai realizuotas. Dabar jau jis galės pamiršti savo įprotį ilgai galvoti prieš priimant sprendimą. Nauja situacija pareikalaus greitesnės reakcijos. Darbe jį palaikys bendraminčiai. Ta pagalba bus naudinga ir užtikrins sėkmę. O visus klausimus, susijusius su vertybiniais popieriais, reikia patikėti profesionalams.

2017 metų liepa Vėžiui turėtų būti dosni finansiniu atžvilgiu. Jis gaus neplanuotų pajamų. Reikės ramiai pasvarstyti, kaip geriausia pasielgti su netikėtai tarsi iš dangaus į rankas nukritusia suma. Vėžys visada būna apdairus ir atsargus, jis neskubės papildomų pinigų iššvaistyti beprasmiškai ir pasistengs gauti realios naudos.

Asmeninis gyvenimas

Laisvo Vėžio asmeniniame gyvenime svarbiausias dalykas bus jausmai, romantiniai santykiai, kuriems jis skirs visą savo laisvalaikį. Nauja netikėta pažintis atims iš jo ramybę ir miegą. Vėžys visaip stengsis nuolat atsidurti šalia savo jausmų objekto. O tam reikės išradingumo ir sumanumo.

Susituokusio Vėžio santykiai su partneriu liepos mėnesį bus sudėtingi, gali kilti prieštaravimų ir konfliktų. Mylimam žmogui akivaizdžiai trūksta Vėžio dėmesio. Užuot pykęs ir priekaištavęs, jis verčiau pasirūpintų, kaip romantiškai praleisti vakarą dviese ar kur pasismaginti savaitgalį, kad santykiai su antrąja puse pagerėtų.

Sveikata

2017 metų liepą Vėžiui reikės būti ypač atsargiam, nes padidės pavojus nukentėti nuo nelaimingo atsitikimo. Patartina rūpestingai elgtis su elektros prietaisais, atsargiai vairuoti automobilį, laikytis saugaus maudymosi viešuose vandens telkiniuose taisyklių.

Geros profilaktikos priemonės sveikatai sustiprinti – organizmo valymo procedūros, kvėpavimo pratimai, pasivaikščiojimai gryname ore.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

2017 metų liepos mėnuo Liūtui atrodys apgaulingai tylus: aistros nekunkuliuos, niekas kėdžių nelaužys. Jeigu kas nors sumanys sutrikdyti tą ramybę, Liūtas jam neatleis, todėl vasaros viduryje su juo bus geriau nesipykti, netrankyti durimis ir neerzinti be reikalo. Liūto karjerai liepa nebus palankus mėnuo, tačiau vasaros pabaigoje jis galės sužibėti ir atsidurs dėmesio centre, jo idėjoms bus pritariama.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Liūtui: 1, 5, 9, 17, 23, 29.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Liūtui: 4, 7, 13, 16, 24, 26.

Karjera ir finansai

Profesinėje srityje Liūtui patartina neužsiversti per daug įvairiais darbais ir svetimais rūpesčiais. Reikėtų būti nuosekliam ir elgtis protingai. Naudinga bus pasimokyti iš svetimų klaidų, pavyzdžiui, kolegų. Liepos mėnesį Liūtui reikėtų mažiau bendrauti su viršininkais, kad be reikalo nesukeltų nepasitenkinimo ir nepelnytų priekaištų. Dirbti derėtų ramiai ir sąžiningai, nesigirti savo laimėjimais. Bendraujant su kolegomis reikia būti taktiškam ir santūriam. Negalima garsiai išsakyti savo abejonių bendradarbių kompetencija ar kritikuoti jų. Tik taktas ir draugiškumas padės Liūtui gauti tai, ko jis seniai siekia.

Liūto finansiniai reikalai liepos mėnesį klostysis sėkmingai, tik reikia vengti bet kokių abejotinų sandėrių ir pačiam nebandyti apgauti kitų.

Asmeninis gyvenimas

Asmeninis Liūto gyvenimas bus spalvingas. Liepą jį apims tokie stiprūs jausmai, kad nuslėpti nuo aplinkinių jau bus neįmanoma. Reikia būti pasiruošusiam, kad apie jo slaptą meilę sužinos artimieji ir kolegos. Apkalbas reikėtų ignoruoti.

Vienišas Liūtas užmegs naują pažintį su priešingos lyties atstovu. Žvaigždės liepos mėnesį suteiks jam ypatingo patrauklumo ir padės surasti bendrą kalbą su tuo asmeniu, kuris žadina simpatiją.

Sveikata

Liepos mėnesį Liūtui daugiausia rūpesčių kels virškinimo sistema. Kad išvengtų skrandžio ir žarnyno sutrikimų, jam būtina peržiūrėti savo mitybos įpročius.Keptus produktus geriau pakeisti virtais vandenyje arba garuose, alkoholio ir gazuotų gėrimų reikėtų visai atsisakyti. Valgyti rekomenduojama dažnai, bet po mažai. Perkant produktus parduotuvėje būtina patikrinti jų galiojimo datą ir nevalgyti įtartinų patiekalų, nes bus didelė apsinuodijimo tikimybė. Dažniau reikėtų gerti arbatą, pagardintą mėtomis arba melisomis.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

2017 metų liepos mėnesį pagerės Mergelės santykiai su draugais, ypač su tais, kurie anksčiau ją kaltino neryžtingumu ir silpnadvasiškumu. Kaip tik jie taps ištikimais jos sąjungininkais ir bendražygiais. Jeigu Mergelei bus pasiūlytas projektas, kuris anksčiau buvo pripažintas neperspektyviu, ji galės drąsiai jo imtis. Ji sugebės šį mėnesį labai daug nuveikti ir daryti stebuklus. Jos kūrybinė energija bus padidėjusi. Mergelė įstengs sumaniai realizuoti savo idėjas.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Mergelei: 8, 11, 19, 21, 24, 29.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Mergelei: 1, 9, 15, 18, 27, 28.

Karjera ir finansai

2017 metų liepos mėnesį Mergelei teks patirti daug rūpesčių ir jaudinimosi, susijusių su karjeros poslinkiais. Jai bus ne laikas snausti, reikės parodyti atkaklumą, tvirtybę ir valią, kad gautų tai, ko trokšta. Jos aplinkoje yra žmonių, kurie jai galėtų būti pavyzdžiu. Labai svarbu bus su visais elgtis pagarbiai ir taktiškai. Nereikia bijoti rizikuoti. Kiekviena klaida bus vertinga patirtis. Reikia sukaupti drąsą ir atkakliai siekti užsibrėžto tikslo.

Finansinė sritis liepos mėnesį bus stabili. Jeigu Mergelei pavyks pasinaudoti pasitaikiusiu palankiu šansu ir padaryti karjeros šuolį, tai jos pajamos padidės.

Asmeninis gyvenimas

Mergelė sugeba valdyti savo jausmus, ir šis sugebėjimas ypač pravers liepos mėnesį. Nepatartina būti per daug atvirai ir patikliai. Savo partneriui ji turėtų likti mįsle, tegul jį jaudina neaiškumai ir nežinomybė. Tai išeis į naudą santykiams.

Į naujus pažįstamus reikės žiūrėti atsargiai. Vienišai Mergelei patartina geriau juos pažinti prieš suartėjant, nes gali pasirodyti, kad jie to neverti. Geriau saugoti save ir neprasidėti su tokiais asmeninmis, kurie savo poelgiais gali įskaudinti ir sugadinti reputaciją.

Sveikata

Kad išsaugotų sveikatą vasaros viduryje, Mergelė turi griežtai laikytis dienos režimo ir nepamiršti poilsio. Rekomenduojama dažniau išeiti pasivaikščioti gryname ore, geriau išsimiegoti. Sąmoningai atsipalaiduodama po dienos rūpesčių, ji galės atstatyti savo energijos resursus ir sustiprinti imuninę sistemą.

Liepos mėnesį Mergelei patartina stengtis valgyti mažiau saldumynų, sūraus ir riebaus maisto, kitaip ji neišvengs skrandžio problemų. Į mitybos racioną reikia įtraukti daugiau vaisių ir daržovių. Subalansuota mityba padės išsaugoti normalų kūno svorį ir užtikrins gerą nuotaiką.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

2017 metų liepos mėnesį Svarstyklėms patartina ryžtis pradėti gyvenimą nuo švaraus lapo, palikus praeičiai visas nuoskaudas ir nesėkmingus romanus. Joms reikėtų tapti atviroms naujovėms. Savo artimiesiems jos visada būna patikimas ramstis, sugeba pataisyti jų nuotaiką ir sukurti gerą atmosferą, tik ne visada iš jų sulaukia to paties. Svarstyklėms nereikia nieko ypatingo daryti, tik išlikti savimi ir rodyti dėmesį žmonėms, kurie joms patinka.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Svarstyklėms: 1, 9, 13, 14, 22, 28.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Svarstyklėms: 2, 4, 11, 17, 19, 30.

Karjera ir finansai

Profesinėje srityje liepos mėnesį Svarstyklės įveiks visas kliūtis, jokie iššūkiai joms nebus baisūs. Jeigu sumanys ieškotis naujo darbo, tai joms turėtų pasisekti. Vis dėlto dirbančioms Svarstyklėms patartina neišeiti iš seno darbo, kol nesusiras naujo.

Per derybas Svarstyklės turi stengtis pelnyti klientų ir potencialių partnerių palankumą bei simpatiją, kitaip joms nepavyks sudaryti naudingos sutarties. Įtikinami argumentai, pasitikėjimas savimi ir rami laikysena padės pasiekti savo tikslą.

Svarstyklių finansinė padėtis vasaros viduryje klostysis nelabai palankiai. Jos turės daug sumanymų ir planų, kuriems reikės pinigų. O lėšų tokiems dalykams nuolat trūks.

Asmeninis gyvenimas

Liepos mėnesį Svarstyklės stebėsis savo įžvalga. Jos sugebės geriau suprasti ir kitus, ir save.

Susituokusioms Svarstyklėms žvaigždės žada ramų ir darnų šeiminį gyvenimą. Joms patartina naudotis proga ir stengtis kuo dažniau iš širdies išsikalbėti su partneriu. Ilgi atviri pokalbiai sustiprins ryšį. Mylimo žmogaus laimė taps svarbesnė už savąją. Svarstyklės sugebės atidėti savo rūpesčius į šalį, kad galėtų praleisti malonų romantišką vakarą su partneriu.

Antrosios pusės vis dar tebeieškančioms Svarstyklėms patartina kuo dažniau išeiti iš namų, lankytis renginiuose, vakarėliuose ir neignoruoti draugų pasiūlymų su kuo nors susipažinti.

Sveikata

Liepos mėnesį Svarstyklių sveikata nekels ypatingų rūpesčių. Stengdamosi sveikai gyventi, jos galės puikiai jaustis. Subalansuota mityba, daug vaisių ir daržovių, mankšta, judėjimas, maudymasis, grynas oras bus labai naudingi jų sveikatai. Svarbu vengti visko, kaS gali išvesti iš emocinės pusiausvyros, ir nepersikaitinti saulėje.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

2017 metų liepa bus įsimintina Skorpionui netikėtomis pažintimis, kurių iniciatorius bus jis pats. Jis nesivaržydamas ir su malonumu kalbins jį sudominusius žmones. Nauji pažįstami pasiūlys jam sudalyvauti intriguojančiame projekte. Skorpionui derėtų gerai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“, ar verta draugiškus santykius paversti dalykiniais. Liepos mėnuo bus tinkamas kelionėms. Poilsis gamtoje padės atgauti vidinę pusiausvyrą.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Skorpionui: 2, 11, 12, 24, 29, 31.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Skorpionui: 5, 13, 14, 19, 20, 23.

Karjera ir finansai

Profesinėje srityje Skorpiomui viskas klostysis gerai. Derybos, dalykiniai susirašinėjimai, susitikimai su klientais bus produktyvūs. Svarbiausia jam aiškiai ir įtikinamai apibrėžti savo tikslą ir nuosekliai laikytis savo pasirinktos krypties.

Skorpionui liepos mėnesį užteks energijos ir išminties įvairioms kliūtims įveikti ir kūrybinėms idėjoms realizuoti. Jam bus svarbu vengti konfliktinių situacijų ir stengtis surinkti kuo daugiau savo sumanymui reikalingos informacijos.

Skorpiono finansinė padėtis liepos mėnesį bus gera. Vienintelis sunkumas bus išsaugoti gautus pinigus ir neišleisti per daug.

Asmeninis gyvenimas

Liepos mėnesį santuokoje gyvenantis Skorpionas galės tinkamai įvertinti šeimos židinio naudą. Jo antroji pusė darys viską, kad jis jaustųsi ramiai ir užtikrintai. Skorpionas taip pat parodys savo partneriui, koks svarbus jam yra jo rūpestis.

O vienišo Skorpiono santykiai, kurie dar tik mezgasi, rutuliosis pagal nenuspėjamą scenarijų. Jam patartina nusiimti rožinius akinius ir atidžiau įsižiūrėti į savo geismo objektą. Kai jis nebebus savo turtingos fantazijos vedžiojamas už pavadėlio ir praraegės, situacija pasikeis į gerąją pusę.

Sveikata

Liepos pradžioje Skorpionas bus per daug nervingas ir jautrus. Jį apims nerimas ir noras užsiimti energinga veikla, tačiau jam derėtų verčiau nusiraminti ir susilaikyti nuo spontaniškų poelgių. Reikėtų saugoti akis, kuo mažiau laiko praleisti prie įvairių prietaisų ekranų, mažiau naudotis išmaniuoju telefonu. Liepos mėnesį patartina susirūpinti poilsiu, atsipalaiduoti nuo nervinės įtampos ir streso. Pasivaikščiojimai po gamtą, maudynės ir saulės vonios padės jam nusiraminti ir papildyti energijos atsargas.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Liepos mėnesį kuklios Šaulio pergalės kai kam labai nepatiks. Jam teks atlaikyti grubią ataką ir puldinėjimus iš pasalų. Veikti teks aktyviai ir agresyviai. „Pirmyn ir tik pirmyn!“ – toks bus mėnesio šūkis. Problemos namuose, darbe, su vaikais bus išsprendžiamos greičiau, jeigu Šaulys veiks savarankiškai ir negaišuodamas. Jam teks pasikliauti tik savimi ir neabejoti savo sugebėjimais. Liepos mėnesį jis norės rizikuoti. Jei išdrįs, rizika bus sėkminga.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Šauliui: 1, 5, 13, 14, 17, 28

Nepalankios liepos mėnesio dienos Šauliui: 7, 8, 15, 16, 22, 26.

Karjera ir finansai

Karjeros atžvilgiu liepos mėnesį Šaulio laukia šviesus periodas, reikia tik sumaniai juo pasinaudoti. Paslaptys, kurios seniai kėlė jam nerimą, pagaliau išaiškės. Jam taps prieinama patikima informacija ir jis galės susigaudyti situacijoje. Tuo metu jis galės sudaryti naudingą sutartį. Viršininkai įvertins jo sugebėjimus ir neprieštaraudami įvykdys kai kuriuos reikalavimus. Šauliui reikia pasistengti įtikinamai suformuluoti savo pageidavimus, atsidurti reikiamoje vietoje tinkamu metu, ir jis sugebės palypėti karjeros laiptais.

Finansinė Šaulio padėtis vasaros viduryje bus nebloga. Jis galės gauti nedidelį priedą prie atlyginimo. Jam reikės sumaniai panaudoti savo originalias idėjas ir klausytis intuicijos.

Asmeninis gyvenimas

Liepos mėnesį Šauliui bus ypač aktualūs klausimai, susiję su santykiais šeimoje. Jam veikiausiai teks išklausyti nemažai teisingų priekaištų ir kritikos, atsiprašyti ir pažadėti pasikeisti per trumpą laiką. Jeigu jam pačiam kažkas nepatinka, reikia šį mėnesį pasakyti tiesiai ir atvirai, tačiau be riksmų ir agresijos.

Vienišas Šaulys vasaros viduryje galės užmegzti naujus santykius poilsiaudamas arba dalyvaudamas draugų vakarėlyje ar kokiame kitame renginyje. Jam reikia nebijoti atsidurti dėmesio centre, tada jis neliks nepastebėtas. Šaulio seksualinis patrauklumas sustiprės, todėl jis galės užmegzti įdomių pažinčių, tačiau kurti tolimų ateities planų kol kas neverta.

Sveikata

Liepą Šaulys bus kupinas jėgų ir energijos, tačiau nuo mėnesio vidurio jo emocinė būsena gali pasidaryti nestabili. Šauliui patartina prisiminti, kad visos ligos kyla nuo nervų, ir pasistengti išvengti stresinių situacijų. Dvasinė ramybė gali apsaugoti širdies ir kraujagyslių sistemą nuo per didelės įtampos ir gresiančių sutrikimų.

Atidumas ir apdairumas – būtina geros savijautos sąlyga per atostogas. Šauliui patartina atsargiai maudytis vandens telkiniuose, nepersikaitinti saulėje ir nevalgyti abejotino šviežumo produktų.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Kad ir ką atneštų liepa Ožiaragiui, vis tiek jis visą mėnesį nepraras malonaus pasitenkinimo jausmo. Susireguliuos jo asmeninis gyvenimas ir darbas. Bus daugiau malonaus bendravimo su įvairiais žmonėmis. Prasiplės pažįstamų ratas. Jam puikiai pavyks bet kokios išvykos ir kelionės. Ožiaragis sugebės įgyvendinti kelias puikias idėjas, todėl galės didžiuotis savimi.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Ožiaragiui: 6, 7, 10, 12, 16, 24.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Ožiaragiui: 1, 5, 11, 18, 22.

Karjera ir sveikata

Darbe Ožiaragiui patartina susikoncentruoti į skubiausius ir svarbiausius reikalus, visa kita galima atidėti vėlesniam laikui. Jam reikia imtis projektų, kuriuos galėtų įgyvendinti gana greitai. Tikslai, kurių sieks liepos mėnesį, turi būti realistiški. Grandiozinių sumanymų įgyvendinimą geriau bus atidėti vasaros pabaigai ar rudeniui. Ožiaragiui patartina liepos mėnesį atidžiai stebėti aplinką ir viską, kas vyksta. Kruopščiai vykdydamas pagrindines užduotis, jis gali surasti laiko ir visuomeniniams darbams, už kuriuos dėkingumo sulauktų vėliau.

Liepos mėnesį Ožiaragis finansinių rūpesčių neturės. Jis galės per daug netaupyti, kaip įpratęs, ir neskaičiuoti kiekvieno cento. Laikas truputį pasilepinti.

Asmeninis gyvenimas

Asmeninis Ožiaragio gyvenimas liepos mėnesį bus įdomus. Žvaigždės uždegs jam žalią šviesą romantiniams pasimatymams ir susitikimams su įtakingais žmonėmis. Pakeisti nepakenčiamą privataus gyvenimo situaciją galės tik jis pats. Užtenka kentėti ir gyventi iš inercijos, kai ateitis žada tiek daug įdomaus. Jis galės drąsiai leistis į antrosios pusės paieškas.

Sveikata

Ožiaragiui reikėtų labiau susirūpinti savo sveikata. Per šalti gėrimai karštą dieną gali sukelti anginą. Nerekomenduojama kilnoti sunkumų, kad nesurakintų nugaros, valgyti konservų ir ne pirmo šviežumo produktų, kad neapsinuodytų. Bet kokie organizmo uždegiminiai procesai gali užsitęsti ir sugadinti antros vasaros pusės džiaugsmus.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Liepa Vandeniui bus sėkmingas mėnuo. Šiuo laikotarpiu jam bus būdingas nepaprastas gyvenimo lengvumo ir išminties derinys. Pastaroji savybė padės įžvelgti naujo pasiūlymo, kuris iš pradžių pasirodys labai patraukus ir viliojantis, slaptus trūkumus. Tai išgelbės jį nuo nemalonių klaidų. Jeigu liepos mėnesį jis ruošiasi į kelionę, tai daiktus reikia krautis iš anksto ir kelis kartus pasitikrinti reikalingus dokumentus, nes žioplumas gali sugadinti atostogas.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Vandeniui: 5, 6, 13, 17, 22, 23.

Nepalankios liepos mėnesio dienos Vandeniui: 1, 4, 11, 12, 20, 21

Karjera ir finansai

Liepos mėnesį Vandenis tęs toliau naujų kelių ir veiklos formų paieškas. Jam patartina sustoti, atvėsti ir susikoncentruoti į tai, kas jau pradėta daryti. Būtent jau pradėti vykdyti projektai atneš jam sėkmę, todėl dabar blaškytis neverta.

Naujų pajamų Vandeniui liepos mėnesį netikėtai gali atnešti visuomeninė veikla. Vasaros viduryje jis bus kaip niekad įtaigus ir autoritetingas.

Asmeninis gyvenimas

Laisvam Vandeniui vasaros vidurys bus tinkamas laikas pasiraitoti rankoves ir pasinerti į naujus romantiškus santykius. Reikia vyti visas abejones šalin ir atsiduoti jausmams.

Šeimą turintis Vandenis taps įkvėpimo šaltiniu savo artimiesiems. Naujos idėjos, planai, iškylos, kelionės – su Vandeniu jiems neteks nuobodžiauti.

Sveikata

Liepos mėnesį Vandeniui gali kilti noras nusimesti papildomą svorį. Vasarą ir šiaip nepatartina persivalgyti, todėl laikytis dietos jam būtų nesunku ir naudinga, tik reikėtų nesidairyti į ledus ir saldžius gerimus bei alkoholį.

Vandeniui patartina gerti daug vandens, naudoti apsauginį kremą nuo saulės ir nesideginti vidurdienį.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Žuvims liepos mėnesį nerekomenduojama daryti staigių judesių, priimti spontaniškų sprendimų ir ryžtis drastiškiems pokyčiams. Verčiau šį laiką tūnoti šešėjyje ir neišsišokti. Ramiai išlaukusios šį metą, jos galės mėgautis sėkme rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais. Jeigu Žuvys išliks santūrios ir vengs bet kokių konfliktų, tai mėnuo praeis ramiai, visi būtini darbai bus padaryti be panikos ir streso.

Palankiausios liepos mėnesio dienos Žuvims: 7, 8, 11, 12, 20, 25

Nepalankios liepos mėnesio dienos Žuvims: 2, 4, 6, 13, 23.

Karjera ir finansai

Profesinėje sferoje Žuvims rekomenduojama sumažinti įkarštį ir aktyvumą. Jeigu jos plėšysis darbe, tai praras daug jėgų, rezultatas bus niekinis, o sveikatą teks ilgai taisyti. Vasaros viduryje jos gali sau leisti atsikvėpti ir sumažinti apsukas. Jeigu yra galimybė išeiti atostogų, tai reikėtų ja pasinaudoti. Egzotiškos kelionės ar savaitgalio išvykos į gamtą su brangiais žmonėmis ar gerų draugų kompanija padės atgauti gyvenimo džiaugsmą ir pasisemti jėgų ateities pergalėms. Liepos mėnesį Žuvims bus svarbiausia pagalvoti apie save, apsvarstyti asmeninius ateities planus ir siekius. Dažniau reikėtų prisiminti savo laimėjimus ir mažiau graužtis dėl padarytų klaidų.

Liepos mėnesį Žuvims šypsosis finansinė sėkmė. Jos gali gauti netikėtų papildomų pajamų, premiją ar išsireikalauti didesnio atlyginimo. Jos gali net išlošti loterijoje.

Asmeninis gyvenimas

Liepos mėnesį Žuvys galės mėgautis šiltu ir maloniu bendravimu su savo gyvenimo partneriu. Jos bus aktyvios, siūlys idėjas, rodys iniciatyvą ir stebins savo antrąją pusę, per draugų vakarėlius netikėtai taps kompanijos siela.

Šeiminiai santykiai dėl to sustiprės. Vienintelė blogybė: Žuvys bus linkusios per daug kontroliuoti savo partnerį, o protingiausia būtų suteikti jam kuo daugiau laisvės. Tegul jis užsiima tuo, kas jam tikrai įdomu. Tai sustiprins pasitikėjimą ir padės išvengti daugybės buitinių nesusipratimų.

Vienišoms Žuvims žvaigždės pranašauja naują audringą meilės romaną. Šis ryšys galės turėti gerą tęsinį tik tuo atveju, jeigu Žuvys nebandys varžyti naujo partnerio nepriklausomybės. Pavydas, įtarinėjimai, neteisingi priekaištai labai greitai išardytų poros sąjungą.

Sveikata

Liepos mėnesį Žuvims patartina rūpintis savo savijauta. Iki mėnesio pabaigos reikia vengti bet kokio papildomo fizinio ir psichinio krūvio. Joms reikėtų bent kuriam laikui atsisakyti dalies įsipareigojimų ir neprisiimti naujų darbų, ypač nesistengti dirbti už du, pavyzdžiui, už save ir atostogaujantį kolegą.

Žuvims patartina rimčiau rūpintis maisto kokybe, nes padidės apsinuodijimų pavojus. Reikėtų vengti persivalgymo, atsisakyti aštrių patiekalų ir padažų. Vaisius ir daržoves derėtų ypač kruopščiai plauti. Taip pat Žuvims bus pavojingas protinis ir emocinis pervargimas. Meditacija ir atsipalaidavimo pratimai padės išsaugoti vidinę pusiausvyrą.

​Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Horoskopas
+9