Ronaldo atstovai kategoriškai neigia mestus kaltinimus dėl mokesčių vengimo

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2017-06-14 18:39

Portugalijos ir Madrido „Real“ žvaigždė Cristiano Ronaldo griežtai neigia jam Ispanijos prokurorų mestus kaltinimus. Ispanijos teisėsauga jau susitvarkė ir nubaudė „Barcelona“ lyderį Lionelį Messi, o dabar ėmėsi kito futbolo genijaus, rašo lrytas.lt.

Ispanijos prokurorai apkaltino C.Ronaldo nuslėpus milijonus eurų mokesčių.Jie jau pateikė ieškinį, kuriame tikinama, kad nuo 2011 iki 2014 metų portugalas nuslėpė 14,7 milijono eurų mokesčių.

Futbolininko interesus atstovaujanti kompanija „Gestifute“ teigė, kad kaltinimai nėra pagrįsti.

„Labai aišku, kad futbolininkas nebandė slėpti mokesčių“, - teigė „Gestifute“ kompanija.

Futbolininkas yra kaltinamas sukūrus „verslo struktūrą“, skirtą slėpti mokesčius nuo sumų, gautų už įvaizdžio teises. Kalbama apie „Tollin“ kompaniją, kurią C.Ronaldo įkūrė dar 2004 metais, kai žaidė „Manchester United“ klube.

reklama

Tačiau „Gestifute“ pabrėžė, kad ši kompanija neatitinka ofšorinų organizacijų struktūros. Kompanija teigė, kad C.Ronaldo įmonės struktūros nekeitė nuo jos įkūrimo.

„Kai C.Ronaldo pasirašė sutartį su „Real“, jis išlaikė tą pačią struktūrą, kaip ir Anglijoje. Kitų struktūrų tada sukurta nebuvo. Per visus tuos metus C.Ronaldo neturėjo problemų dėl mokesčių. Ir priešingai, nei teigia Ispanijos prokurorai, visos teisinės modifikacijos struktūrai buvo padarytos tam, kad jos visiškai atitiktų Ispanijos mokesčių inspekcijos nuostatas“, - teigiama „Gestifute“ pranešime.

Kai gruodį buvo nutekinti dokumentai, kurie tarsi atskleidė, kad C.Ronaldo vengė mokesčių, naudodamas sąskaitas ofšoruose, futbolininkas tai irgi neigė. Paklaustas apie šį įvykį Portugalijos radijo ir televizijos (RTP), jis atsakė: „Tie, kas neturi, ką slėpti, neturi ir baimės.“

Visišką paramą futbolininkui oficialiame pranešime jau išreiškė ir Madrido „Real“ klubas.