Lietuvos drabužių kūrėjos pristato naujovę – kolekciją biuro moterims

Aida Baranauskaitė ir Ernesta Pernavė pristatė kolekciją biuro moterims (Monikos Penkūkū nuotr.)
Aida Baranauskaitė ir Ernesta Pernavė pristatė kolekciją biuro moterims (Monikos Penkūkū nuotr.)
© Organizatoriai
Alfa.lt
2017-06-02 10:45

Dalykinių drabužių etiketas – kiekvienai biure dirbančiai moteriai girdėtas apibrėžimas. Vos jį išgirdus, mintyse regime griežtus kostiumėlius ir baltus marškinius. Tačiau nuo šiol šis stereotipas gali pasikeisti. Lietuvių kūrėjos Aida Baranauskaitė ir Ernesta Pernavė, geriau žinomos „Tauri Look“ vardu, pristatė lengvumu ir laisve dvelkiančią vasaros kolekciją biurų moterims.

Anot kūrėjų, ši kolekcija skirta moterims, vertinančioms ilgaamžiškumą ir eleganciją.

„Tauri Look“ prekės ženklas gimė beveik prieš metus. Tai nutiko netikėtai, kai nusprendžiau išeiti ilgų atostogų. Nemažai laiko svarsčiau, ar verta pradėti savo veiklą ir ar tokia idėja pasiteisins. Tačiau kuomet išsigryninau drabužių kūrimo kryptį, kai šią idėją palaikė ir į komandą prisijungė Ernesta, pasidarė ženkliai ramiau, beliko tik startuoti. O nuolatiniai moterų atsiliepimai, jog būtent tokių drabužių trūko, šiandien tik patvirtina mūsų teisingos krypties pasirinkimą.

Kadangi pati didžiąją laiko dalį praleidžiu ofise, žinau, kaip sunku rasti stilingų drabužių, kurie pasitarnautų ne tik laisvalaikiu, bet ir darbo metu. O ši vienuolikos modelių kolekcija kaip tik tokia. Ji skirta moterims, kurios vertina patogumą, rūpinasi savo išvaizda. Toms, kurios dėmesį skiria kokybei, o ne kiekybei. Juokauju, jog šie modeliai damoms, kurios visuomet atkreipia dėmesį į drabužio sudėties etiketę”, - pasakojo A. Baranauskaitė.

Kirpimai, spalvos ir ilgiai atitinka dalykinio etiketo taisykles

reklama

„Vasaros kolekciją įkvėpė ir apjungia trys elementai – lengvumas, nuotaika, laisvė. Visų jų mes linkime kiekvienai savo esamai ir būsimai klientei. Siekiame, jog kiekvieną vasaros rytą „Tauri Look” moteris rastų kuo džiaugtis, kad kiekvieną dieną stengtųsi gyventi taip, kaip trokšta širdis. Be to, pasirūpinome, jog ofisiniai drabužiai nebūtų tokie „sausi” ir nuobodūs.

Pavyzdžiui, rudenį drabužius „paskaninome” menininko pieštais augalų ornamentais, kuriuos ant kiekvieno apdaro individualiai perkėlė šilkografijos meistro rankos. Vasaros kolekciją palengvinome plisuotu šifonu, kuris kiekvienam modeliui buvo plisuojamas Lietuvoje, ilgaamžės menininkės rankomis. Taip, galbūt nemėgstamo projekto ir nepavyks atsisakyti, tačiau tikime, jog tinkama apranga palengvins darbus, pagerins savijautą, galbūt net sumažins stresą. Būtent dėl to šioje kolekcijoje atsirado nuotaiką keliančios spalvos ir drabužių formos. Visi siluetai – elegantiški, tačiau nevaržantys judesių. O ilgiai – paisantys etiketo.

Dėl šių priežasčių itin didelis dėmesys skiriamas audiniams. Pirma pamilstame audinį, negalvodamos, kas iš jo gims: tiesiog paliečiame ir nebegalime su juos skirtis. O vėliau lengvai gimsta ir pati šiam audiniui tinkamiausia drabužio forma. Vertiname moters grakštumą ir eleganciją. Mums tai didžiausias stimulas ir variklis kurti”, – dėstė drabužių kūrėja.

Esminiai patarimai, padėsiantys sukurti ypatingą darbinį įvaizdį

„Pirma, eksperimentuokite. Juk tai daryti taip smagu, tiesa? Nuolat matuokitės skirtingų spalvų, formų modelius, nes pasikeitęs kirpimas, plaukų spalva, kūno formos ar net pačios požiūris gali „prašyti“ skirtingų modelių. Antra, nedėvėkite to, kas jums netinka. Žinoma, daugeliu atvejų vadovaujamasi taisyklėmis ir griežtais nurodymas. Tačiau rasti įdomesnį drabužį įmanoma. Be to, jei moteris dėvi didesnius nei 38 dydžio drabužius, tikrai nereiškia, kad save turi slėpti „maiše”. Kiekvieną kartą su džiaugsmu nustembame, kaip prigludęs, žinoma, ne per mažas, apdaras nuo moters iš karto „nuima” keletą kilogramų.

Ir trečia – investuokite bent į vieną įvaizdžio detalę. Gal tai bus batai, gal suknelė ar švarkas. Šalia aukštos kokybės drabužio derindami paprastesnius prekinius ženklus, lengvai sukursite stilingą ir kokybe pulsuojantį derinį.

O esminis patarimas – dėmesį kreipti į visumą. Linkiu, jog jūsų charakteris, asmeninės savybės, būdas ir troškimai atsispindėtų jūsų aprangoje. Tuomet kiekviena diena bus pilna lengvumo, nuotaikos ir laisvės“, – pokalbį baigė „Tauri Look” kūrėjos.

Parengė: Austėja Matusaitė.

Lietuvos drabužių kūrėjos pristato naujovę – kolekciją biuro moterims

Aida Baranauskaitė ir Ernesta Pernavė pristatė kolekciją biuro moterims (Monikos Penkūkū nuotr.)
+6