Besilaukianti dizainerė Rūta Mackevičiūtė pristatė Maroko kultūros įkvėptą vasaros kolekciją

Rūtos Mackevičiūtės kolekcija „Coocoomos“
Rūtos Mackevičiūtės kolekcija „Coocoomos“
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-05-26 08:27

Naujausia „Coocoomos“ vasaros kolekcija alsuoja rytietiška dvasia ir spalvomis. Vyrauja pakili ir svajinga nuotaika, su kuria daugelis iš mūsų pasitinkame vasaros sezoną.

Tai kolekcija, įkvėpta Maroko kultūros – ypatingų spalvų, skonių ir formų, būdingų tiems kraštams. Kolekcijos herojė – moteris – svajoklė, romantiška asmenybė, besimėgaujanti atostogomis smėlynuose, kvapų, garsų ir vaizdų pasaulyje.

Rūtos Mackevičiūtės kolekcija „Coocoomos“

„Šią kolekciją sukurti mane įkvėpė labai spalvingas ir gyvas regionas, kuriame nuolatos verda gyvenimas, tačiau pačioje kolekcijos stilistikoje stengiausi išlaikyti prekės ženklui būdingą ramybę, jaukumą ir subtilumą, rinkausi pastelines spalvas, romantiškus drabužių siluetus.

Vietinių senovės Maroko gyventojų – berberų ir arabų – apranga bei noras puoštis įkvėpė drabužius dekoruoti metalinių grandinėlių dekoracijomis, raukiniais, pagal specialų užsakymą, iš šilko išaustais tiuliais.

reklama

Rinkausi netradicinius prigesinto sidabro audinius. Kolekcijoje atsirado daugiau aksesuarų – stambesnių apyrankių, kurios gali būti nešiojamos net po kelias iš karto, kaklo papuošalų, šilko skarų, skrybėlių, dekoruotų metalinėmis grandinėlėmis, akinių, sukurtų iš natūralaus buivolo rago, puošto kriauklių perlamutru. Tai labai brangi ir naudojama prabangiuose papuošaluose medžiaga. Tai iš tiesų unikalūs gaminiai. Norėjau, kad šią vasarą moteris būtų moteriška, koketiška ir žavinga” – pasakojo dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Rūta Mackevičiūtė

„Kolekcijoje vyrauja apranga, skirta laisvalaikio stiliaus gerbėjoms, daug palaidinių, laisvesnio silueto kelnių, netgi biuro stiliaus kostiumėlis yra sukurtas iš lengvo, nevaržančio judesių trikotažo.

Ypatingas dėmesys šią vasarą skiriamas suknelėms, kurios yra nepakeičiamas šio sezono drabužis. Derinant su skirtinga avalyne, pavyzdžiui, baltais kedukais arba grubesniais aulinukais, suknelė gali sukurti dieninį įvaizdį, o renkantis aukštakulnes basutes galima puikiai atrodyti kokteilių vakarėlyje”, – pasakojo dizainerė R. Mackevičiūtė.

Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas

„Coocoomos’’ šią vasarą siūlo pasitikti su šviesiomis ir gaiviomis spalvomis, ypač atkreipti dėmesį į baltus drabužius, taip pat išdrįsti įsigyti ir kažką iš žvilgančio sidabro, kuris ypač madingas šį sezoną, arba tiesiog pasipuošti marškinėliais ar palaidine, puošta metalinėmis dekoracijomis.

Kiekvienos moters spintoje turėtų atsirasti keletas laisvo silueto suknelių, kurias nešiosite ne vieną sezoną. Jeigu rinksitės kelnes, tai pasižvalgykite į platesnes „boyfriend“ stiliaus kelnes.

Atkreipkite dėmesį į išskirtinius aksesuarus, tokius kaip akiniai, rinkitės įdomesnių formų, medžiagų – natūralaus rago, blizgius, su mediniais rėmeliais. Jie gali pagyvinti, o gal net sukurti visą jūsų įvaizdį.

Besilaukianti dizainerė Rūta Mackevičiūtė pristatė Maroko kultūros įkvėptą vasaros kolekciją

Rūtos Mackevičiūtės kolekcija „Coocoomos“
+9