„Shopping Night Out“ renginyje naująją kolekciją pristatė ir besilaukianti R. Mackevičiūtė

Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas
Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas
© Paulius Peleckis
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-05-19 21:45

Šiandien nuo 18 val. iki vidurnakčio Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos senamiesčiuose vyksta tradicinis naktinio apsipirkimo renginys „Shopping Night Out“, kuriame dalyvauja net kelios dešimtys butikų, mados, avalynės, aksesuarų ir kosmetikos parduotuvių. Jau trečią kartą gauti asmeninių konsultacijų ir įsigyti prekių su nuolaidomis galima ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir virtualioje erdvėje. Apsipirkimas elektroninėse parduotuvėse tęsis dar ilgiau – iki pirmadienio ryto.

Šiandien „Shopping night out“ metu lietuviškas prekinis ženklas „Coocoomos“ kvietė susipažinti su naujausia „SS 2017“ kolekcija. Vakaro metu buvo pristatytos kolekcijos ekspozicijos ir naujausi deriniai. Šios mados linijos įkūrėjai Rūta Mackevičiūtė kartu su mylimuoju Eduardu Fedotovu laukiasi naujagimio. Moteris atrodė kaip niekad laiminga ir švytinti. Dizainerė vilkėjo laisvai krentančią šviesiai mėlynos spalvos suknelę ir avėjo sportinius batelius.

Rūta Mackevičiūtė

Akcija, kurios metu lankytojai raginami ateiti pabendrauti su drabužių dizaineriais, stilistais ir parduotuvių personalu, gauti asmeninių stiliaus konsultacijų ir apsipirkti su nuolaidomis, kasmet vyksta gegužės ir spalio mėnesiais bei į parduotuves sutraukia šimtus lankytojų.

„Neraginame pirkti be saiko. Priešingai, tokiais renginiais norime paskatinti žmones susipažinti su vadinamąja lėtąja mada, užsukti į butikus, pabendrauti su kūrėjais, sužinoti, iš ko ir kur gaminamos prekės, kas sudaro jų kainą, kodėl verta mokėti už kokybę ir riboto tiražo Lietuvos dizainerių sukurtus rūbus. „Shopping Night Out“ – tai galimybė praplėsti akiratį, o taip pat ir įsigyti reikalingų, ilgai tarnausiančių daiktų“, – pasakoja renginio ambasadorė, drabužių dizainerė ir parduotuvių tinklo „Julia Janus“ vadovė Julija Janus.

reklama

Vilniuje „Shopping Night Out“ programa apima ne tik senamiestį, bet ir Gedimino prospekte esantį prekybos centrą „GO9“, taip pat ir parduotuvę „Gedimino 22”. Pasiilgusiems ne tik ramaus apsipirkimo, bet ir pramogų, siūloma užsukti į Stiklių gatvę, kurioje įsikūrusių renginyje dalyvaujančių parduotuvių yra daugiausiai. Viena jų – rūbais, antikvariniais baldais ir interjero detalėmis prekiaujantis salonas „Šapokliak“ – žada gyvą podiumą su žingsniuojančiais modeliais surengti tiesiog pačioje Stiklių gatvėje.

Shopping Night Out

„Siekiame, kad renginys nestovėtų vietoje ir nuolat augtų. Tai yra proga miestiečiams penktadienį, po darbo savaitės, išeiti į senamiestį, pabendrauti, papramogauti, įsigyti ką nors nauja, sužinoti ką nors naudinga. Šio pavasario renginiu norėjome į butikus pritraukti dar daugiau lankytojų, kad šie nebijotų eiti į konceptualias parduotuves, skatinti juos bendrauti su kūrėjais, matuotis, gauti reikalingų patarimų. Nes užsienio šalyse šis renginys ir yra skirtas ne tiek besaikiam apsipirkimui, kiek glaudesnei prekių ženklų ir pirkėjų draugystei puoselėti“, – apie renginio idėją kalba viena „Shopping Night Out“ iniciatorių Ieva Vainaitė.

Organizatorė primena, kad parduotuvės Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos senamiesčiuose bus atviros iki vidurnakčio. „Nes miesto stileivos susitinka naktį“, – jau kelis sezonus iš eilės nesikeičiantį „Shopping Night Out“ šūkį pakartoja ji.


„Shopping Night Out“ renginyje naująją kolekciją pristatė ir besilaukianti R. Mackevičiūtė

Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas
+25