D. Gutauskienė-Laisva su mažamečiu sūnumi pakliuvo į nemalonią situaciją: suėmė toks pyktis

Donata Gutauskienė-Laisva
Donata Gutauskienė-Laisva
© LNK
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-05-19 18:05

Dainininkė bei televizijos laidų vedėja Donata Gutauskienė-Laisva nebeišlaikė – ją papiktino penktadienį prekybos centre nutikęs incidentas.

Žinoma moteris su negaluojančiu sūnumi apsilankė parduotuvėje, kurioje yra įrengtos specialios tėveliams arba nėščiosioms skirtos kasos. Tačiau ten apsipirkinėjo ne tik jie. Visą savo patirtį Laisva aprašė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Šiek tiek iš „Maximos“ reikalų. Jei tik yra galimybė, kadangi auginu sūnų, kuriam dar nėra 3 metukų, stengiuosi pasinaudoti kasomis, skirtomis besilaukiančioms arba tėveliams su mažais vaikais. Tie, kas augina mažučius, puikiai supranta, kaip sunku tuos pabiriukus nulaikyti vienoje vietoje. Tačiau šios kasos labai dažnai dienos metu arba neveikia, arba taip, kaip buvo šiandien, ten būna sustojusi didelė eilė pirkėjų, neatitinkančių šių reikalavimų.

Ne kartą esu nutylėjusi. Tačiau šiandien suėmė toks pyktis. Mano sūnus apsirgo, tad greitai kartu su juo, užbėgusi vaistų į vaistinę, tuo pačiu parduotuvėje prigriebiau ir keletą smulkmenų sūnui. Ir ką jūs sau manot, mano mėlynoji tėvelių kasa – vėl pilna. Prieš mane stovėjo rusakalbis vyriškis, kuris tik sugebėjo nužvelgti mane nuo galvos iki kojų… Ir ne, jis nepasisiūlė pasitraukti… Ai, kasininkė teisinosi pamaniusi, kad aš būtent su tuo vyru kartu apsipirkinėju. Na, žodžiu.

Mieli pirkėjai, nemanau, kad yra sudėtinga luktelėti jums priklausančiose kasose, nesudarant sunkumų besilaukiančioms mamytėms ar tėveliams su mažais vaikais. Gerbkime vieni kitus, kad ir kur bebūtume!“

reklama

[facebook:https://www.facebook.com/donata.baltrusaityte/posts/10203108755476649]

Moterys iškart suskubo komentuoti Laisvos pranešimo bei dalytis sava patirtimi. „Reikia būti naglai“, – siūlė viena iš komentatorių. Tačiau D. Gutauskienė-Laisva jai atsakė, kad atsibosta visur būti tokiai. Vėliau ji parašė dar vieną komentarą: „Bet kiek yra mamyčių, kurios tyliai ir atlaukia tą eilę, nors galėtų žymiai greičiau viską susitvarkyti. Mano nuomone, šių kasų tiesiog nereikia užimti neturint kartu su savim vaikų… Ir problema būtų išspręsta“, – siūlė žinoma moteris.

D. Gutauskienė-Laisva su mažamečiu sūnumi pakliuvo į nemalonią situaciją: suėmė toks pyktis

Donata Gutauskienė-Laisva
+25