Mergina atsisakė gėdytis netobulo kūno: celiulitas, strijos, randai ir pilvukas nebetrukdys jai džiaugtis vasara

Mollie Smith
Mollie Smith
© „Instagram“

Artėjant vasarai, daugybė merginų sunerimsta, kad vis dar nepasiekė tobulų formų, kad galėtų didžiuodamosis rodytis su bikiniu. Dietinius produktus gaminančios kompanijos tikriausiai jau trina rankomis iš laimės, mat patiklios moterys tikisi greito ir ryškaus efekto.

Milijonai moterų kasdien gėdijasi savo išvaizdos ir pasižada pasikeisti, užuot išmokusios pamilti save tokias, kokios yra. Ant žurnalų viršelių bei televizijoje figūruojančios įdegusios ir itin lieknos merginos tikriausiai ne vieną nuteikia nemaloniai: paprastos moterys pasijunta per prastos, negražios. Tačiau tiesa ta, kad bet kokio dydžio kūnas gali būti gražus. Nesvarbu, ar odą puošia strijos, randai, celiulitas, plaukai, – kas sugalvojo, kad visi turi atrodyti vienodai ir neva tobulai?

Vienai tinklaraštininkei įgriso sporto klubus ir dietas reklamuojančios kompanijos. Visa tai, anot jos, padaro daugiau žalos nei naudos. Mollie Smith pasidalijo įkvepiančia nuotrauka ir mintimis, kaip ji jaučiasi artėjant karštajam sezonui:

„Mieli dietų ir dietinių produktų kūrėjai, noriu, kad žinotumėm, kad šiais metais man ant jūsų nusispjaut. Daugybę metų vasarą net nesišypsodavau, slėpdavau kūną po drabužių sluoksniu. Jūs privertėt mane savęs gėdytis. Šiais metais galite apsiš**ti. Juoksiuosi iš jūsų bandymų mane palaužti, gerdama kokteilį ir valgydama ledus. Ši mergina neturi laiko jūsų paistalams – per daug užsiėmusi džiaugdamasi gyvenimu.“


reklama

Mollie pasidalijo ir nuotrauka, kurioje matyti, kaip atrodo jos kūnas. Internautai susižavėjo merginos drąsa ir atvirumu. Kai kurie dėkojo tinklaraštininkei, kad atvėrė jiems akis.

Šaunu, kad žmonės vis dažniau prabyla apie nuolat brukamus grožio standartus. Jais vadovaudamiesi, atrodome it fabriko gaminiai – dailūs, bet per tobuli ir neįdomūs.