Vokietijos rinktinė Konfederacijų taurėje versis be krūvos šalies futbolo žvaigždžių

Joachimas Lowas
Joachimas Lowas
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2017-05-17 20:38

Vyriausiasis Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Lowas paskelbė žaidėjų sąrašą, kurie vyks į Rusiją varžytis dėl 2017 metų FIFA Konfederacijų taurės turnyro trofėjaus.

Kaip ir buvo prognozuota, J. Lowas į Rusiją didžiausių šalies futbolo žvaigždžių nesiveš - strategas suteikė poilsio tokiems žaidėjams kaip Toni Kroosui, Mesutui Ozilui, Manueliui Neueriui, Jerome'ui Boatengui, Matsui Hummelsui, Sami Khedirai, Thomui Mulleriui ir kitiems.

Marco Reusas taip pat nesulaukė kvietimo, nes nori pilnai atsigauti po sezono metu patirtų traumų. Dėl įvairių kitų traumų į rinktinės sąrašą nepateko Mario Gotze ir Julianas Weiglas.

Iš tos rinktinės, kuri triumfavo 2014 metų pasaulio čempionate, Rusijoje dėl mažiau prestižinio turnyro trofėjaus varžysis tik Julianas Draxleris, Shkodranas Mustafi bei Matthias Ginteris.

Konfederecijų taurė Rusijoje startuos birželio 17-ąją dieną. Vokiečiai varžysis B grupėje, kurioje bus Pietų Amerikos čempionė Čilė, taip pat Australija ir Kamerūnas.

reklama

Vokietijos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Bernd Leno, Marc-Andre Ter Stegen, Kevin Trapp;

Gynėjai: Matthias Ginter, Jonas Hector, Benjamin Henrichs, Joshua Kimmich, Shkodran Mustafi, Marvin Plattenhardt, Antonio Rudiger, Niklas Sule;

Saugai ir puolėjai: Julian Brandt, Emre Can, Kerem Demirbay, Diego Demme, Julian Draxler, Leon Goretzka, Sebastian Rudy, Leroy Sane, Lars Stindl, Sandro Wagner, Timo Werner, Amin Younes.