Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Horoskopas
Horoskopas
© Alfa.lt

Pirmąjį vasaros mėnesį padidės energingumas visose gyvenimo sferose. Žmonės norės darbuotis ne tik savo labui. Jie ims labiau orientuotis į visuomenės gerovę. Birželio mėnesį netrūks permainų, ryškių emocijų ir susitikimų su naujais žmonėmis. Atsiradusias problemas patartina spręsti nedelsiant.

Birželio mėnuo bus palankus tiems, kurie pasiryš persikelti gyventi į kitą vietą, pakeisti butą, įsigyti nekilnojamojo turto, spręsti palikimo klausimus. Patartina būti atsargesniems kelionėse.

AVINAS

(03.21–04.20)

Moteris

reklama

Avino ženklo moteriai žvaigždės birželio mėnesį žada daugybę pramogų ir įdomybių, kurios pagražins jos gyvenimą ir įneš į jį naujų spalvų. Ji atkakliai ieškos tobulėjimo kelių ir nenorės apsiriboti tuo, ką jau yra pasiekusi.

Meilės sferoje jai netrūks pagundų, gresia partnerio išdavystė ir neištikimybė. Jeigu jai užteks išminties ir kantrybės, tai sugebės įveikti visas negandas ir tapti dvasiškai stipresne.

Vyras

Avino ženklo vyrui patartina vasaros pradžioje būti energingesniam, draugiškesniam ir stengtis kuo daugiau bendrauti su žmonėmis. Jis norės pailsėti, tačiau nuo darbų atsiplėšti nepavyks. Ir nepatartina jų atidėlioti. Birželis bus palankus naujoms žinioms įsisavinti, analizuoti informacijai ir siekti anksčiau užsibrėžtų tikslų.

Sveikata

Moteriai patartina stengtis, kad aplink ją būtų pozityviai nusiteikę žmonės. Taip ji sugebės pataisyti sau nuotaiką. Sportuoti ir mankštintis reikia su saiku. Kūno treniravimas neturi virsti fanatizmu, kitaip iš to bus maža naudos, bet daug žalos.

Vyrui rekomenduojama pasiimti atostogas ir išvažiuoti į gamtą. Jei kankins nemiga, prieš naktį reikėtų išgerti žolelių arbatos ir vengti alkoholio. Jam patartina tausoti jėgas tauriems dalykams ir neeikvoti energijos niekniekiams.

Palankios birželio mėnesio dienos Avinui: 3, 7, 10, 15, 20, 24, 30.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Avinui: 5, 18, 22.

JAUTIS

reklama

(04.21–05.20)

Moteris

Jaučio ženklo moters laukia nepaprastai įdomus ir įsimintinas mėnuo. Ji bus kupina pasitikėjimo savimi. Tai padės jai pasiekti didelį produktyvumą darbe ir sėkmę asmeniniame gyvenime. Gali įsižiebti meilė iš pirmo žvilgsnio. Netekėjusios šio ženklo atstovės mylimajam kils nenumaldomas noras pasiūlyti jai savo ranką ir širdį.

Vyras

Jaučio vyrui patartina mėgautis gyvenimu, ilsėtis gamtoje ir kuo mažiau galvoti apie tai, kokios nuosėdos liko praeityje. Jeigu jis su optimizmu žvelgs į priekį, sėkmė visą mėnesį seks jo pėdomis. Galimos pažintys su įtakingais žmonėmis, nuo kurių ateityje priklausys jo karjera ir finansinė padėtis.

Sveikata

Jaučio moteriai rekomenduojama subalansuoti savo mitybą, valgyti kuo daugiau vaisių, uogų, šviežių daržovių. Sustiprinti sveikatą padės plaukimas, saulės vonios, aktyvus sportas gryname ore.

Jaučio vyrui pirmiausia reikia užsiimti buities darbais. Jie išvaduos nuo nuobodulio, frustracijos ir depresinių nuotaikų. Kad taptų žvalesnis ir energingesnis, Jaučiui reikia daugiau dirbti, o ne graužti save priekaištais ir niūriomis mintimis.

Palankios birželio mėnesio dienos Jaučiui: 6, 10, 14, 19, 22, 26.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Jaučiui: 4, 10, 18.

reklama

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Moteris

Vasaros pradžia Dvynių ženklo moterims bus labai turininga ir intensyvi. Jų laukia naujos pažintys, įsimintini susitikimai ir daug įdomių įvykių. Jos suras širdžiai mielą hobį, kuris duos papildomų pajamų. Dvynių moterims patartina kuo mažiau plepėti ir jokiu būdu niekam nepasakoti apie savo ateities planus, nes konkurentai nesnaus. Reikia drąsiai žvelgti į priekį ir neabejoti savo sėkme. Artimieji jas palaikys.

Vyrai

Birželio mėnuo Dvynių ženklo vyrams bus ypatingas tuo, kad jie galės lengvai surasti raktą nuo durų į asmeninę laimę. Jeigu jie gali birželio mėnesį išeiti atostogų, tai reikia tuo pasinaudoti ir skubiai įsigyti kelialapį poilsiui prie jūros. Visavertis poilsis vasaros pradžioje bus asmeninės ir profesinės sėkmės pagrindas.

Sveikata

Dvynių moterims birželio mėnesį bus būtina griežtai kontroliuoti savo emocijas. Kai pajus, kad susierzino, įsižeidė ar supyko, geriau nebendrauti su žmonėmis, pasišalinti ir pabūti kurį laiką vienumoje. Joms patartina stengtis mąstyti pozityviai, tada problemų dėl psichinės sveikatos nekils.

Dvynių vyrams birželio mėnesį bus palanku dalyvauti sportinėse varžybose ir įvairiuose renginiuose, kur galėtų pajudėti ir išsikrauti. Jiems reikėtų vengti karštų ginčų ir konfliktų. Jeigu Dvyniai užsiims intelektualiais žaidimais, tai jų nuotaika ir savijauta smarkiai pagerės.

Palankios birželio mėnesio dienos Dvyniams: 6, 10, 15, 19, 24, 28.

reklama

Nepalankios birželio mėnesio dienos Dvyniams: 2, 8, 14.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Moteris

Birželis Vėžio ženklo moteriai bus palankus mėnuo dvasiniam vystymuisi ir saviraiškai. Jos laukia romantiški susitikimai. Didelė tikimybė, kad ji sulauks naudingų bendradarbiavimo pasiūlymų arba išvyks į komandiruotę. Vasaros pradžioje gali kilti rimtas Vėžio konfliktas su vyresnio amžiaus giminaičiu. Patartina susivaldyti, kontroliuoti savo emocijas ir žodžius, nes kitaip teks ilgai graužtis ir kaltinti save dėl pakelto balso ir grubių priekaištų.

Vyras

Pirmąjį vasaros mėnesį Vėžio ženklo vyrui rekomenduojama kuo daugiau dėmesio skirti šeimai ir užsiimti buities darbais, o ne dirbti viršvalandžius, už kuriuos niekas nemoka ir net nepadėkoja. Jeigu Vėžys svarsto gyvenamosios vietos pakeitimo galimybę, tai geriausia būtų tuo užsiimti birželio mėnesį. Profesinėje srityje jam seksis gerai, viršininkai bus palankūs, todėl atsivers galimybė truputį palypėti karjeros laiptais.

Sveikata

Vėžio ženklo moteriai patartina saugotis infekcinių ligų ir peršalimo. Galimi galvos skausmai kaip reakcija į netikėtas orų permainas. Svarbu neperšalti ir per daug neprisivalgyti prieš naktį, kad sveikata rimtai nesutriktų.

Vėžio ženklo vyrui birželio mėnesį nepatartina tinginiauti ir ištisus vakarus gulinėti ant sofos. Laisvalaikį rekomenduojama leisti aktyviai. Bus naudinga išvažiuoti į gamtą, pažaisti rankinį, tinklinį, pairkluoti, pasivažinėti dviračiu ir pabendrauti su draugais. Sveikatą sustiprins kontrastinis dušas ir plaukiojimas baseine ar natūraliuose vandens telkiniuose.

reklama

Palankios birželio mėnesio dienos Vėžiui: 9, 12, 17, 22, 27.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Vėžiui: 5, 11, 29.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Moteris

Liūto ženklo moteriai birželio mėnesį nepatartina pavydėti savo išrinktajam ir priekaištauti jam. Juo labiau kad ji taip ilgai svajojo sutikti patikimą ir širdžiai mielą gyvenimo draugą. Liūto moteris trokš kitų žmonių dėmesio, norės, kad ją dievintų, ir atkakliai sieks pergalių įvairiose srityse. Viskas įmanoma, tik su viena sąlyga: kad ji nesistengs bėgti pirma garvežio.

Vyras

Liūto ženklo vyrui patartina atsikratyti garbėtroškos ir pasipūtimo. Žinoma, jis yra mėgstamas, mylimas, vertinamas ir gerbiamas, bet tai nėra priežastis keistis į blogąją pusę. Liūto aplinkoje gali atsirasti klastingų asmenų, kurie ims slapta kenkti jo karjerai, taip pat krėsti kiaulystės meilės reikaluose. Liūto finansinė padėtis vasaros pradžioje bus visai nebloga ir nekels rūpesčių.

Sveikata

Birželio mėnesį Liūto moteris jaus nepaprastą dvasinį pakilimą, bus kupina energijos ir optimizmo. Jai patartina sukaupti valią ir žingsniuoti į sporto klubą pasimankštinti, kad pataisytų savo figūrą. Geresnio laiko tokiam žingsniui surasti neįmanoma.

Liūto ženklo vyrui vasaros pradžioje rekomenduojama skirti dėmesio aktyvioms sporto rūšims, taip pat dažniau susitikinėti su draugais. Bendravimas su brangiais žmonėmis padės išlaikyti jam psichinę pusiausvyrą. Bus naudingi pasivaikščiojimai, išvykos į gamtą, rytinė mankšta. Kuo pozityviau jis žiūrės į gyvenimą, tuo stipresnė bus jo sveikata.

Palankios birželio mėnesio dienos Liūtui: 3, 12, 15, 20, 24, 30.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Liūtui: 7, 14, 31.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Moteris

Birželio mėnesį Mergelei patartina skirti daugiau dėmesio kūrybai ir stengtis atitrūkti nuo rutinos. Jeigu jai kils noras pakeisti darbą ar profesiją, tai nereikia abejoti nei savo jėgomis, nei geranoriška pažįstamų pagalba, nei Fortūnos palankumu. Vasaros pradžioje ji galės pasiekti sėkmę praktiškai be ypatingų pastangų. Patinkantys vyrai patys atkreips į ją dėmesį.

Vyras

Mergelės ženklo vyras vasaros pradžioje gali tikėtis karjeros šuolio tik tuo atveju, jeigu darbuosis nuo ryto iki nakties. Žinoma, tai pareikalaus didelių pastangų, kantrybės ir atkaklumo. Pinigai jam niekada iš dangaus nekrisdavo. Nekris ir dabar, tačiau pastangos apsimokės. Birželio mėnesį jis sulauks daug įdomių pasiūlymų.

Sveikata

Mergelės ženklo moteriai nebus būtina laikytis griežtos dietos, kad įgautų tobulas kūno formas. Ypač savo sveikata pasirūpinti derėtų nuo mėnesio vidurio, kitaip gali paūmėti senos ligos. Vasaros pradžioje jai geriau vengti fizinių krūvių, taip pat reikėtų saugotis peršalimo.

Mergelės ženklo vyrui patartina būti atsargiam ir kelyje, ir buityje. Padidės traumų, susižeidimų ir apsinuodijimo pavojus. Neverta vaikytis didelių, lengvai žadamų pinigų, nes pasidavęs tokiai pagundai pakirs savo sveikatą ir liks be nieko.

Palankios birželio mėnesio dienos Mergelei: 1, 4, 13, 17, 22, 26.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Mergelei: 2, 8, 16.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Moteris

Birželio mėnuo Svarstyklių ženklo moteriai žada daug įdomių įvykių ir malonių pramogų. Jeigu siekiant svarbiausio tikslo kils sunkumų, patartina kreiptis pagalbos į giminaičius. Finansinė padėtis vasaros pradžioje bus geresnė už vidutinę, todėl Svarstyklės galės palepinti save mielais pirkiniais.

Vyras

Svarstyklių ženklo vyrui birželio mėnesį patartina intensyviai užsiimti išorinėmis ir dvasinėmis permainomis. Juolab kad jis seniai ketino pakeisti drabužių stilių, gyvenimo būdą ir praplėsti savo akiratį. Tam dabar bus palankiausias metas. Vienišam Svarstyklių ženklo vyrui nereikėtų stebėtis, kai mylimoji pati pasiūlys savo ranką ir širdį. Svarbu, kad jis pats išsiaiškintų savo jausmus, o ne blaškytųsi tarp kelių pretendenčių.

Sveikata

Birželio mėnesį Svarstyklėms reikėtų saugotis infekcinių ligų, laikytis higienos taisyklių ir nesiartinti prie nesveikų žmonių. Tada jų sveikata bus puiki, o nuotaika – optimistiška. Moteriai svarbu nepervargti, nedirbti viršvalandžių ir nesiplėšyti namuose. Taip pat jai patartina kuo mažiau nervintis dėl kasdienių rūpesčių.

Vasaros pradžioje Svarstyklių ženklo vyrui reikėtų kreipti didesnį dėmesį ne tik į savo savijautą, bet ir į išvaizdą. Juk žmogaus nuotaika priklauso nuo daugybės veiksnių. Mėnesio pradžioje patartina nueiti į kirpyklą ir įsigyti abonementą į treniruoklių salę.

Palankios birželio mėnesio dienos Svarstyklėms: 3, 6, 15, 20, 24, 28.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Svarstyklėms: 5, 11, 22.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Moteris

Skorpiono ženklo moteriai birželio mėnesį patartina stengtis pačiai spręsti problemas ir darbe, ir savo asmeniniame gyvenime. Žinoma, patarėjų aplinkui bus daug, tačiau pasikliauti reikėtų tik savo širdimi ir intuicija. Vasaros pradžioje jai nuotaiką gadins pablogėjusi finansinė padėtis. Jeigu ji sugebėtų išmintingai ir kvalifikuotai investuoti pinigus, tai po kurio laiko padėtis pagerėtų.

Vyras

Birželio mėnesį Skorpiono ženklo vyrui patartina sumažinti iki minimumo kontaktus su žmonėmis, kurie slegia jį ir „traukia“ iš jo energiją. Vasaros pradžioje jo nuotaikos keisis šimtus kartų per dieną, todėl rekomenduojama suimti save į rankas ir sąmoningai valdytis. Jis galės imtis ambicingų projektų, net jeigu reikės investuoti daug pinigų, jėgų ir laiko. Tos investicijos atsipirks su kaupu.

Sveikata

Birželio mėnesį Skorpiono ženklo moteriai reikėtų stiprinti imuninę sistemą, kad vėliau nesirgtų infekcinėmis ir peršalimo ligomis. Jeigu ji neišmoks kontroliuoti savo emocijų, tai depresija bus neišvengiama. Jai patartina valgyti kuo daugiau šviežių uogų, žuvies ir gerti žaliąją arbatą.

Skorpiono ženklo vyrui vasaros pradžioje nederėtų atsainiai elgtis su savo sveikata, ignoruoti menkų simptomų ir tikėtis, kad negalavimai savaime praeis. Į bet kokius akivaizdžius sveikatos sutrikimus reikia pažiūrėti rimtai ir kreiptis į gydytoją. Geriau iš jo išgirsti, kad be reikalo buvo nerimaujama, nei pražiopsoti rimtos ligos pradžią. Skorpionui patartina ypač saugoti savo nervų sistemą, prieš miegą išsimaudyti šiltoje atpalaiduojančioje vonioje, išgerti raminamosios arbatos ar karšto pieno su medumi.

Palankios birželio mėnesio dienos Skorpionui: 1, 4, 9, 18, 21, 26.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Skorpionui: 7, 14, 21.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Moteris

Šaulio ženklo moteriai birželio mėnesį daugiausia rūpesčių kels namai ir šeima. Jai reikės pasirūpinti ir maloniais dalykais, pavyzdžiui, nuspręsti, kaip visiems pailsėti ir prasiblaškyti. Nemalonumų ir problemų susikaups nemažai, todėl reikėtų iš anksto nusiteikti ryžtingam ir neatidėliotinam jų sprendimui. Asmeniniame gyvenime patartina būti optimistei, kad pavyktų į visus nesutarimus ir nesusipratimus su savo išrinktuoju pažvelgti pro pirštus ir išsisukti nuo konfliktų.

Vyras

Šaulio vyrui derėtų būti apdairesniam ir atsargesniam mezgant naujas pažintis. Didelė tikimybė, kad kažkas pasinaudos jo gerumu bei naivumu savo klastingiems tikslams. Šaulys dėl to gali smarkiai nukentėti. Darbe jam reikės parodyti ryžtą ir iniciatyvą. Savo ateities planus, ypač jeigu jie susiję su finansais, reikia laikyti paslaptyje ir neatskleisti jų net artimiausiam draugui. Vasaros pradžioje patartina negailėti nei jėgų, nei laiko tobulėjimui. Iš anksto reikėtų apsvarstyti ir sudaryti planą, ką galima nuveikti dėl asmeninės raidos, nes šis mėnuo bus ypač tam palankus.

Sveikata

Šaulio moteriai birželio mėnesį patariama būti atsargiai kelyje ir buityje. Galimos rimtos traumos, avarijos vairuojant automobilį, kaulų lūžiai ar smegenų sutrenkimas. Namuose reikia atidžiai naudotis buitiniais elektros prietaisais. Prisiminkite patarlę „Atsargų ir Dievas saugo“.

Šaulio ženklo vyrui birželio mėnesį dėl nervinės įtampos gali paūmėti simptomai tų ligų, kuriomis sirgti jis yra linkęs. Neverta užsiimti savigyda ar nekreipti dėmesio į negalavimus, kitaip pasekmės gali būti rimtos ir liga paguldys ilgam. Verčiau laiku pasirūpinti, kaip gelbėtis nuo streso, ir palaikyti emocinę pusiausvyrą.

Palankios birželio mėnesio dienos Šauliui: 3, 6, 10, 20, 24, 29.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Šauliui: 2, 9, 25.


OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Moteris

Birželio mėnesį Ožiaragio ženklo moters laukia turtinga kultūrinė programa. Galimi romantiški susitikimai ir fatališkos pažintys. Vasaros pradžioje ji galės atskleisti savyje užslėptus talentus ir pademonstruoti kūrybinę gyslelę. Tai paspartins jos dvasinį vystymąsi ir padės pasiekti netikėtų laimėjimų profesinėje srityje. Patartina laikyti liežuvį už dantų. Asmeninės paslaptys iškils į paviršių, reikia būti tam pasirengusiai.

Vyras

Birželio mėnesį Ožiaragio ženklo vyrui patartina daugiau galvoti apie darbą ir savo finansinės padėties gerinimą, mažiau užsiimti meilės intrigomis. Jam teks kapstytis iš konfliktinių situacijų darbe, kurių kaltininkas bus pats. Birželio mėnesį Ožiaragiui kils noras dalyvauti piniginėse avantiūrose. Patartina atsispirti tokiai pagundai. Jam reikėtų prisiminti, kad pinigus lengviau prarasti, nei uždirbti. Bet koks jo bandymas lengvai gauti pinigų bus vainikuotas nesėkme, net loterijoje nepavyks išlošti.

Sveikata

Birželio mėnesį gali pablogėti Ožiaragio ženklo moters sveikata. Protingiausia būtų, pajutus pirmuosius sutrikimus, kreiptis į gydytojus ir išsitirti. Nepatartina nieko gydytis netradicinės medicinos metodais, nes vasaros pradžia bus tam nepalanki. Susirgimų išvengti galima tik iš anksto sąmoningai stiprinant savo imuninę sistemą, rūpinantis geru miegu ir poilsiu bei tausojant savo jėgas.

Ožiaragio ženklo vyrui derėtų kuo mažiau nervintis, nes bet kokie negalavimai, kurie gresia vasaros pradžioje, jam gali būti tik nuo nervų. Reikėtų sąmoningai stengtis bendrauti su pozityviais žmonėmis ir darbo problemas palikti prie namų slenksčio.

Palankios birželio mėnesio dienos Ožiaragiui: 1, 4, 9, 13, 19, 22, 27.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Ožiaragiui: 11, 18, 28.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Moteris

Birželio mėnesį Vandenio ženklo moteriai reikėtų būti kantresnei ir parodyti tvirtesnį charakterį, ypač kai susidurs su konkurentais ir pavyduoliais. Laisvalaikį vasaros pradžioje geriausia skirti mėgstamam užsiėmimui arba susitikimams su gerais draugais. Meilės srityje Vandenio moteriai patartina kontroliuoti savo žodžius, būti taktiškesnei ir nekelti pretenzijų be reikalo, nes kitaip galės greitai likti viena.

Vyras

Vandenio ženklo vyrui birželis bus puikus mėnuo visomis prasmėmis. Jis jausis toks patenkintas savo sėkme, kad pamirš visas senas nuoskaudas ir problemas. Vandenis gali įsimylėti taip aistringai ir žaibiškai, kad nepabūgs iš pagrindų pakeisti savo gyvenimo.

Sveikata

Vandenio ženklo moteris birželio mėnesį galės pasigirti puikia savijauta. Tos, kurios seniai troško susilaukti vaikų, pastos vasaros pradžioje. Patartina tausoti energiją ir žvelgti į gyvenimą optimistiškai.

Vandenio ženklo vyrui derėtų birželio mėnesį apsilankyti treniruoklių salėje, kad pasitemptų, sustiprintų raumenis ir pataisytų figūrą. Svarbiausia jam bus netingėti pabėgioti ir rytais daryti mankštą. Vasaros pradžioje Vandeniui reikėtų valgyti kuo daugiau vaisių, daržovių ir jūrų gėrybių.

Palankios birželio mėnesio dienos Vandeniui: 3, 6, 10, 15, 22, 29.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Vandeniui: 14, 19, 28.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Moteris

Birželio mėnesį Žuvų ženklo moteriai reikėtų sąmoningai kontroliuoti savo emocijas, kaprizus bei pageidavimus. Kartais ji aplinkiniams atrodo per daug paslaptinga, o kartais – per daug atlapaširdė. Jai patartina laikytis savo principų ir vengti neapgalvotų poelgių. Reikėtų pagaliau išmokti aiškiai pasakyti „ne“, kai to reikalauja susiklosčiusi situacija, ir nepataikauti kitiems, baiminantis prarasti jų palankumą.

Vyras

Žuvų ženklo vyrui vasaros pradžioje patartina plaukti pasroviui, o ne priešintis likimui. Juo labiau kad jo gyvenimas dabar yra ramus, be didelių sukrėtimų ir bėdų. Reikia atsiduoti lemčiai, nes viskas išeis tik į gera. Bet koks aktyvumas birželio mėnesį tik pakenks Žuvims, o ramus stebėjimas duos apčiuopiamos naudos. Mėnesio pabaigoje rekomenduojama užsiimti buto remontu, spręsti buitinius klausimus, sumokėti mokesčius ir grąžinti visas skolas.

Sveikata

Žuvų ženklo moteriai birželio mėnesį derėtų apriboti bendravimą su tais žmonėmis, kurie sukelia neigiamas emocijas. Daugiau dėmesio reikėtų skirti giminaičiams. Pajutus pirmuosius negalavimo simptomus, reikėtų kreiptis į gydytoją. Savarankiškas gydymasis šį mėnesį gali tik pakenkti.

Žuvų ženklo vyrui nepatartina švaistyti energijos mažmožiams. Kitaip mėnesio pabaigoje jis pasijus išsekęs ir perdegęs. Būtina tausoti virškinimo sistemą ir neprisivalgyti prieš naktį. Lengvi patiekalai duos daugiau naudos organizmui už sunkius, padės atsigauti kepenims ir žarnynui.

Palankios birželio mėnesio dienos Žuvims: 1, 4, 9, 12, 17, 22, 30.

Nepalankios birželio mėnesio dienos Žuvims: 2, 14, 25.

Birželio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Horoskopas
+9