Šios dienos laukia ir jaunavedžiai, ir visi britai: ką reikėtų žinoti apie P. Middleton vestuves

Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-05-19 07:00

Pramogų pasauliu besižavintys britai užgniaužę kvapą laukia šeštadienio. Tą dieną Kembridžo kunigaikštienės sesuo Pipa Middleton ištekės už savo mylimojo. Mados pasaulis spėlioja, kokias sukneles pasirinks Pipa, jos sesuo Kate ir princo Hario mylimoji Meghan Markle. Visiems ne mažiau įdomu, kokiomis veiklomis po vestuvių užsiims visuomenės dėmesio nestokotojanti Pipa.

Britų karališkoji šeima po truputį ruošiasi svarbiai datai. Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton jaunesnioji sesuo P. Middleton išteka už savo seno draugo – ribotos rizikos fondo multimilijonieriaus Jameso Matthewso. Pippa ir jos sužadėtinis amžiną meilę vienas kitam prisieks gegužės 20-ąją, šeštadienį. Šios dienos laukia ne tik būsimi jaunieji, bet ir visa Britanija.

„Žmonėms labai įdomu. Jie praleidžia daug laiko skaitydami apie kiekvieną detalę, kiekvieną žmogų, kuris dalyvaus vestuvėse. Skaitytojos peržiūri sukneles, kurias rekomenduojame, net svarsto jas nusipirkti sau. Joms tai labai įdomu“, – sakė Bethan Holt, mados žurnalistė.

Pippa išgarsėjo per karališkąsias vestuves 2011 metais, kai sužibėjo kaip sesers vyriausioji pamergė. Nors Pippa ir neturi jokio karališkojo titulo, yra nuolat stebima visuomenės.

„Įsivaizduokite – rūmai gali turėti tam tikras taisykles, kaip ji turi elgtis. Tačiau ji neturi jokių titulų karališkoje šeimoje. Vis dėlto juk negalima nieko savo elgesiu nuvilti. Ji negali būti tokia, apie kurią rašytų skambias antraštes. Jai sunku daryti kai kuriuos asmeninius dalykus, nes ji visada yra dėmesio centre“, – teigė Charlie Gowansas-Eglintonas, „The Telegraph“ redaktorius.

reklama

P. Middleton iki šiol dirbo televizijoje komentatore, rašė į laikraščius, organizuodavo renginius. „Manau, kad po vestuvių Pipa šiek tiek atsitrauks nuo savo karjeros. Kitas įdomus faktas apie ją – ji tikra atletė. Pippa dalyvauja daugelyje sporto renginių – ji slidinėja, varžosi triatlonuose. Gal po vestuvių ji vėl aktyviau tai darys. Taip, ji rinks pinigus labdarai, tačiau nieko kontroversiško neišvysime“, – mano B. Holt.

Spėliojama, kaip vestuvėse atrodys kunigaikštienė K. Middleton. Manoma, kad ji nebandys nustelbti nuotakos grožio ir bus gana konservatyviai apsirengusi. Mados žinovų nuomone, seserų stilius labai panašus.

„Pipa labai gracinga. Atrodo, kad jai labai patinka, kad jos su seserimi labai artimos. Jai taip pat patinka gauti šiek tiek dėmesio“, – mano Ch. Gowansas-Eglintonas.

Karalienė ir Princas Filipas vestuvėse nedalyvaus. Vestuvių protokolas ne toks griežtas, kaip karališkuose renginiuose. Svečiai, įskaitant ir princą Harry, galės atsivesti antrąsias puses, su kuriomis dar nėra susituokę. Princo mylimoji M. Markle nepasirodys ceremonijoje bažnyčioje, tačiau dalyvaus po jos surengtoje puotoje Middletonų šeimos namuose, kur nebus jokių žurnalistų ir paparacų.

„Nesvarbu, kas dar bus vestuvėse, visi žiūrės į nuotaką. Vis dėlto visiems taip pat bus galo įdomu pamatyti, ką dėvės Meghan. Galime maždaug nuspėti, ką apsivilks Pippa ir Kate – jos atrodys puikiai. Labai smalsu, ką išsirinks Meghan. Tai jos pirmas toks svarbus renginys“, – svarstė žurnalistė.

Planuojama, kad vestuvių ceremonijoje Pippos dukterėčia princesė Charlotte bus gėlių mergaitė, o sūnėnas princas George'as atneš žiedus.

Šios dienos laukia ir jaunavedžiai, ir visi britai: ką reikėtų žinoti apie P. Middleton vestuves

Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas (Alloverpres..e ir Scanpix.ee nuotr.)
+74