M. Vitulskis ir S. Nainė dalyvavo motyvaciniame renginyje jaunimui

Merūnas Vitulskis ir Simona Nainė
Merūnas Vitulskis ir Simona Nainė
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-05-12 14:53

Kurti istoriją ateičiai, kurioje svarbiausias herojus yra šių dienų Lietuvos jaunuolis, šiandien „Siemens arenoje“ pakvietė žymiausi šalies visuomenės, verslo bei pramogų pasaulio veikėjai –dainininkas Merūnas Vitulskis, lektorius Ignas Bakėjus, atlikėja Simona Nainė, renginių vedėjas Saulius Bagdonas, verslo konsultantas Justas Pikelis, sveikuolis Mindaugas Vidugiris, lenktynininkas Benediktas Vanagas, žurnalistas ir rašytojas Andrius Tapinas, verslininkas Ilja Laursas, kunigas Algirdas Toliatas, aktorė Eglė Jackaitė ir kt.

Renginį vedė ir nuotaiką užkūrė jaunimo numylėtiniai – radijo, televizijos laidų ir renginių vedėjai „Radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Motyvacinis forumas jaunimui „Tavo ateities vizija“

Kūrybinio mąstymo lektorės, SMK direktorės Gabijos Skučaitės teigimu, ji savo asmeninę misiją suvokia kaip begalinį norą įkvėpti jaunus žmones kūrybiškumui ir platesniam, nesuvaržytam mąstymui, paskatinti juos mąstyti kitaip, matyti dalykus, kurie nematomi, kurti tai, kas dar nesukurta.

„Noriu tikėti, kad ateitis priklausys kūrėjams – drąsiems, laisviems, nesuvaržytiems žmonėms. Kad užaugs nauja kūrėjų karta, jie kurs pasaulį – kitokį, nuspalvintą ryškiausių vaizduotės potėpių, kupiną atradimų džiaugsmo ir trykštančio polėkio kurti“, – renginį įkvepiančiais žodžiais pradėjo jo pagrindinė organizatorė ir viena iš vedėjų G. Skučaitė.

Merūnas Vitulskis

Dainininkas M. Vitulskis susirinkusiems jaunuoliams nuoširdžiai linkėjo visada išlikti savimi, gyventi naujais tikslais ir, kaip sako skautai, budėti, nes nežinai nei dienos, nei valandos.

Mindaugas Vidugiris scenoje suorganizavo smagų žaidimą. Lektorius, TV laidų vedėjas I. Bakėjus patarė, kaip įveikti scenos baimę, ir drąsino visus tiesiog pradėti daryti tai, apie ką svajoja.

Dainininkė S. Nainė atvirai pasakojo apie savo kaip drabužių kūrėjos karjeros pradžią ir ragino visus daryti daugiau, nei mano, kad gali.

Simona Nainė

Verslo konsultantas J. Pikelis patarė, kaip uždirbti iš to, kas patinka, ir ragino jaunimą ieškoti galimybių, naujų nišų, kovoti prieš status quo. Nes, pasak jo, su dabartinėmis technologijomis ir galimybėmis įmanoma uždirbti net ir iš mažiausio hobio. Verslininkas I. Laursas ragino išnaudoti visas galimybes.

Aktorė E. Jackaitė sakė, kad labai svarbu klausytis savo širdies. „Šiame bėgimo ir skubėjimo amžiuje itin svarbu sustoti, įkvėpti, išgirsti tylą, išgirsti save. Labai svarbu suvokti, kad kiekviena gyvenimo akimirka yra dovana.“

Motyvacinis forumas jaunimui „Tavo ateities vizija“

Be įkvepiančių istorijų ir motyvacinių pranešimų, suvažiavusio šalies jaunimo dar laukia pirmąkart Lietuvoje organizuojami jaunųjų kūrėjų apdovanojimai „Kūrėjų karta“. Net 10-yje kūrybos kategorijų bus išrinkti geriausi nominantai ir apdovanoti Jaunojo kūrėjo skulptūrėle ir 1000 eurų stipendija.

Motyvacinis forumas jaunimui "Tavo ateities vizija"

Šių apdovanojimų ambasadoriais tapo ir renginio metu apdovanojimus konkurso nugalėtojams teiks: žurnalistas A. Tapinas, verslininkas I. Laursas, menininkas Tadas Gutauskas, fotografas Tomas Kauneckas, socialinių projektų kūrėja Rima Olberkytė-Stankus, režisierius Donatas Ulvydas ir kt.

Ilja Laursas

Pirmąjį tokio masto jaunimo motyvacinį forumą „Tavo ateities vizija“ vainikuos muzikiniai pasirodymai – koncertuos „X faktoriaus“ dalyviai Monika Pundziūtė ir Petras Daunys, „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavęs dainininkas Sasha Song, projekto „Lietuvos balsas“ vokalo mokytoja, dainininkė Rosita Čivilytė, Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. laureatas, aktorius ir dainininkas Vidas Bareikis ir kt.

M. Vitulskis ir S. Nainė dalyvavo motyvaciniame renginyje jaunimui

Merūnas Vitulskis ir Simona Nainė
+40