Vilniuje – mitingas prieš emocinį terorą Lietuvoje

Mitingas prieš emocinį terorą
Mitingas prieš emocinį terorą
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2017-05-12 12:07

Penktadienį, 11 val., Vilniaus Rotušės aikštėje vyko mitingas prieš emocinį terorą Lietuvoje.

Pasak protesto organizatorių, slogi atmosfera, draudimai, depresyvus menas varo žmones į neviltį. Emociniai pančiai yra tarp didžiausių emigracijos, alkoholizmo, nemandagaus vairavimo ir kitų Lietuvos skaudulių priežasčių.

Mitinge prieš emocinį terorą pasisakė stiprių nervų menininkai ir visuomenės veikėjai. Jo metu savo pirmąjį humoristinį romaną „Švediškas gimtadienis“ pristatė dainininkas, kompozitorius ir prodiuseris Aleksandras Makejevas.

Dvasinėmis linksmo gyvenimo vertybėmis dalinjosi Andrius Paulavičius, muzikantas Olegas Aleksejevas. Aktorius Jonas Čepulis atliko dainą, atspindinčią alaus reikšmę Lietuvos etnografijai ir kultūriniam paveldui, kuris šiomis dienomis yra naikinamas pertekliniu reguliavimu.

„Kai mums viską draudžia, lieka tik užsiiminėti seksu. Lietuvai labai trūksta sekso plačiąja prasme, mylėkime vienas kitą dažniau”, – ragino aktorius Mindaugas Papinigis.

reklama

Nešini plakatais žadėjo ateiti ir kiti humoro vertybes atstovaujantys visuomenės veikėjai: „Lauk pikčiurnas iš Kultūros komiteto! Už seksą plačiąja prasme!“, „Nebijokite raidžių, leiskite žmonėms užsirašyti pavardes!“, „Mylėkite žmones ir jie neemigruos!”, „Lauko kavinių uždarymas kenkia demografijai“. Tai tik dalis šūkių, kuriuos išgirsite mitinge prieš dvasinį terorą Lietuvoje.

Vilniuje – mitingas prieš emocinį terorą Lietuvoje

Mitingas prieš emocinį terorą
+16