Į Lietuvą atvyksta Danijos gitaros virtuozai „Gantriis-Zimmermann Guitar Duo“

Gitaros virtuozai
Gitaros virtuozai
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2017-05-11 11:53

Arts Libera International kvietimu į Lietuvą. atvyksta žymus Danijos gitaros virtuozų ansamblis „Gantriis-Zimmermann guitar duo“. Jau gegžės 24-27 d. Vilniaus, Birštono ir Palangos geros muzikos gerbėjams jis pristatys savo naują ir intriguojančią meninę programą. Du charizmatiški muzikantai Kristian Gantriis ir Volkmar Zimmermann susitiko 2001 metais, kai Gantriis prisijungė prie garsaus Danijos Corona gitarų kvarteto. Šį kvartetą Zimmermann drauge su bendraminčiais įkūrė 1995-aisias. Tai buvo ilgos ir tvirtos muzikinės draugystės pradžia, o metams bėgant kūrybiniai saitai tik dar labiau sutvirtėjo. Jiedu iškart suprato turį tapatų muzikinės širdies plakimą ir darė viską, kad ištobulintų ir sutaurintų šią dovaną.

Gitaros virtuozai

Taigi „Gantriis-Zimmermann“ dueto atsiradimas buvo natūralus ir neišvengiamas žingsnis klausytojų link. Garsūs atlikėjai buvo išgirsti visiškai naujame amplua, juo labiau, kad už jų nugaros – solidi tarptautinė karjera ir pasaulinis kritikos pripažinimas.

Puikūs muzikantai ir aukščiausio lygio gitaristai gerai jaučia vienas kitą scenoje, todėl jų muzikavimas visada kelia publikos susižavėjimą ir pasitenkinimą. Jų rankose gitaros skamba kaip mažas orkestras, o neeiliniai atlikėjų talentai atskleidžia visas gitaros galimybes ir grožį. Ne veltui jie yra laukiami tarptautinėse scenose.

Lietuvos publika jau turėjo galimybę išgirsti šį talentingų muzikantų duetą 2014 metais, kai jis su dideliu pasisekimu pasirodė tarptautiniame meno festivalyje „Šiaurės Pašvaistė“.

Gitaristų koncertinėje programoje skamba muzika iš viso pasaulio: nuo auksinės klasikos iki ispaniškų, Lotynų Amerikos ir šiuolaikinių kompozicijų.Muzikantai daug koncertuoja Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje ir kitose valstybėse.

Maloniai kviečiame ir Lietuvos publiką nepraleisti puikios galimybės iš arti susipažinti su aukščiausios klasės gitaros virtuozais iš Danijos.

Koncertai vyks:

Gegužės 24 d. 19 val. Vilniuje, Organum koncertinėje salėje, J. Basanavičiaus g. 26

Gegužės 25 d. 19 val. Birštone, Kurhauze

Gegužės 27 d. 19 val. Palangoje, Ramybės kultūros centre

Bilietus platina koncertų slaių kasos ir BILIETAI.LT: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/gitaros-virtu...