Du kūdikius užkasusi skuodiškė ir toliau lieka mįsle kaimynams

LNK
2017-04-21 21:05

Šiltnamyje Skuodo rajone naujagimį kovo mėnesį užkasusi motina slėpė dar vieną kraupią paslaptį – paaiškėjo, kad užpernai tokiu pat būdu ji atsikratė kito savo naujagimio.

Kad vieno Skuodo rajono kaimo gyventoja, auginanti 6 vaikus, galėjo nužudyti ne vieną, o du kūdikius kaimynai sako įsitikinę vakar, kai tyrėjai iš malkinės išnešė maišelį su kūdikio palaikais. Kad moteris prieš pora metų laukėsi, žmonės tik spėliojo, neva tuomet ji vaikščiojo susivežusi diržu bei aiškino, kad tai dėl stuburo. Kaimo gyventojai pasakoja, kad ir užpernai gimusį kūdikį moteris buvo pakasusi šalia šiltnamio, kuriame kovo pabaigoje rastas kitas naujagimis. Iškasusi užpernai pagimdyto kūdikio palaikus moteris neva juos nunešė į malkinę ir esą paskui ketino važiuoti į kapines ir palaidoti ten pat, kur atgulė ir kovą šiltnamyje rastas vaikas.

„Jinai tą pirmą vaikelį, kur pirma rado, pasiėmė palaidot jį. Važiavo ir karstelį pirko, dar klausė, ar rudą ar baltą pasiimti karstelį – lyg gailisi moteris. Bet va, gal akyse taip gailisi, o savo galvoj ką galvoja, Dievas vienas ir bežino“, – pasimetusi kalbėjo seniūnė Viliutė Jautakienė.

Prokurorai sako, kad vakar rastą naujagimį, berniuką, moteris pagimdė užpernai spalį. Kad kovą gimusią mergytę užkasė šiltnamyje, moteris prisipažino pati. Tiesa, tai padarė tik po anonimo skambučio vaikų teisių sergėtojams. Žmogus pranešė matęs, kad moteris laukiasi, bet kūdikio nėra. Į policiją su seniūne nuvykusi gimdyvė duodama parodymus tvirtino, kad dėl depresijos ir šoko pati nesupratusi, ar namie pagimdytas kūdikis buvo gyvas. Dabar tikina kitaip. „Ji ką pirmiausia sako – kad neatliko jokių tyčinių veiksmų atimti gyvybę. Ji teigia, įsitikinusi, kad gimė, deja, negyvi naujagimiai“, – aiškina prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.

Plačiau – reportaže.

reklama