Kruvini pėdsakai Chabarovske: FSB būstinės užpuolikas prieš tai nužudė šaudymo instruktorių

Išpuolis prieš Chabarovsko FSB
Išpuolis prieš Chabarovsko FSB
© SCANPIX
Alfa.lt
2017-04-21 17:51

Rusijos Federalinės saugumo tarnybos (FSB) būstinę Chabarovske penktadienį užpuolęs 18-metis A. Konevas prieš tai dalyvavo apiplėšiant vietinę šaudyklą. Per tą incidentą nužudytas šaudymo instruktorius, skelbia naujienų agentūra „Interfaks“.

„Vykdant operatyvines-tiriamąsias priemones nustatyta, kad A. V. Konevas Chabarovsko miesto šaulių klube pagrobė medžioklinį šautuvą „Saiga“ ir du pistoletus, prieš tai užmušęs instruktorių“, – paskelbė FSB viešųjų ryšių skyrius.

Vėliau tą pačią dieną A. Konevas, kaip jau skelbta, įžengė į FSB būstinės Chabarovske priimamąjį bei pradėjo šaudyti į saugumiečius ir įstaigos lankytojus. Per incidentą du žmonės, pareigūnas ir civilis, žuvo, vienas buvo sužeistas. Pats užpuolikas taip pat buvo nukautas.

Anksčiau penktadienį buvo pasirodę pranešimai apie tai, kad grupė nežinomų asmenų įsiveržė į vienos Chabarovsko šaudyklų patalpas, užmušė sargą ir pagrobė „apie 25 šaunamuosius ginklus - pistoletus ir šautuvus“.

Tuo metu „Interfaks“ šaltiniai teigė, kad nusikaltėlių greičiausiai buvo „daugiau nei 10“. Oficialiai pranešimas apie ginklų pagrobimą nebuvo patvirtintas.

reklama

FSB skelbia, kad saugumo būstinę Chabarovske užpuolęs A. V. Konevas yra gimęs 1999 metais. Nepatvirtintais duomenimis, anksčiau jis buvo siejamas su vietinėmis neonacių grupuotėmis.

Kruvini pėdsakai Chabarovske: FSB būstinės užpuolikas prieš tai nužudė šaudymo instruktorių

Išpuolis prieš Chabarovsko FSB
+5