Kai kurie telefonai „Huawei P10“ gavo prastesnės spartos vidinę atmintį

"Huawei P10" pristatymas
"Huawei P10" pristatymas
© Edvard Blaževič
TOPCOM
2017-04-21 16:36

Parodoje „MWC 2017“ pristatytas flagmanas „Huawei P10“ skirtingose rinkose siūlo skirtingos talpos vidinę atmintį. Tačiau prieš kelias dienas paaiškėjo, kad kai kurie prietaisai skiriasi ne tik atminties talpa, bet ir jos tipu.

Tai išsiaiškinti padėjo testavimo programėlė „Androbench 5.0“, kuri atskleidė, kad iš pažiūros identiškų prietaisų duomenų nuskaitymo greitis svyruoja nuo 280 MB/s (eMMC 5.1) iki 400 (UFS 2.0) ar net iki 790 MB/s (UFS 2.1). Po šios informacijos paskelbimo vartotojai laukė oficialaus „Huawei“ atsakymo ir pagaliau gavo jį.

Pasak bendrovės atstovų, „flash“ atmintį jų išmaniesiems gamina keletas patikimų tiekėjų, pagal aiškius „Huawei“ nurodymus. Be to, prietaisų naudojimo įspūdis susidaro remiantis keliais kriterijais – nuo procesoriaus iki fotoaparato ir programinės įrangos.

Dėl ROM tipo kinai postringauja, kad „flash“ atminties testavimo rezultatai neatitinka realių veikimo visoje sistemoje duomenų ir atminties darbą lemia ne vien aparatinė įranga, o našumas priklauso nuo daugelio kitų telefono elementų.

Apibendrinant galima teigti, kad „Huawei“ neneigia kai kuriose prietaisuose sumontavę pigius atminties modulius, tačiau tikina, kad atminties tipas nėra pagrindinis dalykas, o visi P10 veikia puikiai.