„Galaxy S8“ buvo braižomas, lenkiamas ir net deginamas: kas iš jo liko?

Samsung
Samsung
© Youtube.com
Alfa.lt
2017-04-21 15:44

Prieš kelias savaitės Pietų Korėjos technologijų kompanija „Samsung“ pristatė savo naujausią flagmaną „Galaxy S8“. Pati įmonė į šį savo kūrinį deda itin daug vilčių, kadangi prieš tai pristatytas „Galaxy Note 7“ patyrė visišką fiasko.

Juokaujant galima pasakyti, jog įrenginių bandytojams netgi nereikėjo patiems stengtis išbandyti „Note 7“ atsparumo fiziniam poveikiui galimybių, kadangi pats telefonas kartais tiesiog užsidegdavo ir sprogdavo be jokios priežasties. Reikia tikėtis, jog tai jau praeitis ir „Samsung“ pasimokė iš savo klaidų.

Dabar atėjo eilė dėmesį nukreipti į „Galaxy S8“. Laimei, kol kas nėra pranešimų apie savaime užsidegančius telefonus, o tai jau gera žinia. O telefonų bandytojams atsirado puiki proga išbandyti minėto flagmano galimybes.

Šiais laikais telefonų bandymai būna išties žiaurūs ir negailestingi. Telefonai būna mėtomi, braižomi, gręžiami, skandinami, deginami, sušaudomi, smulkinami, traiškomi ir t.t. Kaip manote, ar „Galaxy S8“ sulaukė išimties?

Žinoma, kad ne! Jis taip pat buvo pačirškintas, bandytas sulenkti bei braižomas įvairiais aštriais daiktais. Kaip telefonui sekėsi išlaikyti visus išbandymus? Plačiau apie tai – „YouTube“ vaizdo siužete.

reklama