V. Pilibaitytę-Mią ir vėl persekioja negandos: patyrė dvigubą nelaimę kelyje

Vilija Pilibaitytė - Mia
Vilija Pilibaitytė - Mia
© Paulius Peleckis
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-04-21 12:19

Žinomą Lietuvos dainininkę Viliją Pilibaitytę-Mią ir vėl persekioja nesėkmės. Šįkart moteriai teko patirti skaudžią nelaimę kelyje – ir net ne vieną, o du kartus per tą pačią dieną.

Dainininkė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje paskelbė įrašą, kuriame savo gerbėjams papasakojo savo nelaimes.

„Diena kaip reta... Viena bėda – ne bėda. Net nežinau, kam čia dėkoti. Nesiseka man šiandien žiauriai. Greitkelyje sprogo padanga. Galvoju, nieko tokio, padėjo geras žmogus pakeisti. Padėkojau nuoširdžiai ir pasiekiau saugiai vieną kelionės tikslą. Tada reikėjo grįžt ir, likus 250 km, „suplyšo“ kita, lyg senas dieduko kaliošas. Sėdžiu kažkur kaime 1 valandą nakties, nei pajudėt, nei miego. Laukiu... Nice... Ir kaip čia visa tai pavadinti? Mmm?“ – rašė ji.


Komentatoriai iškart suskubo rašyti, kad bėdos po vieną nevaikšto, kiti rekomendavo vietas, kur galima įsigyti naujas padangas, o dar kiti į šias nelaimes siūlė žvelgti pozityviau.

reklama

V. Pilibaitytė-Mia „Facebook“ asmeninėje paskyroje pažymėjo, kad visa tai nutiko Tauragėje, nors viešai dainininkė neseniai buvo paskelbusi, jog planuoja emigruoti į Europos pietus.

V. Pilibaitytę-Mią ir vėl persekioja negandos: patyrė dvigubą nelaimę kelyje

Vilija Pilibaitytė - Mia
+11