Futuristiniai skraidantys automobiliai virto realybe: netrukus galėsite juos išbandyti patys

Skraidantys automobiliai (nuotr. „Vida Press“ ir „Facebook“)
Skraidantys automobiliai (nuotr. „Vida Press“ ir „Facebook“)
© Vidapress.ee
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-04-21 12:00

Prieš porą dešimtmečių filmuose apie ateitį matyti skraidantys automobiliai atrodė fantastinis ir labai tolimas išradimas. Šiandien tai ne tik įmanoma, bet jau ir veikia. „Lilium Aviation“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame demonstruojamas sėkmingas elektra varomos mašinos skrydis.

Skraidantis automobilis turi sparnus, kuriuose įtaisyti 36 reaktyviniai varikliai. Būtent jie, suteikdami pakankamai jėgos, leidžia priemonei vertikaliai pakilti tarsi sraigtasparniui.

Transporto priemonėje gali keliauti du žmonės, o ji gali skrieti 300 km/val. greičiu. Automobilis gali nuskristi taip pat apie 300 kilometrų. Teigiama, kad automobilio nusileidimas yra itin švelnus.

Kompanija paskelbė planus šį automobilį išleisti rinką jau 2020-aisiais. Pirmaisiais metais gatvėje ir danguje bus galima išvysti vos 500 automobilių. Jų kaina gali viršyti milijoną eurų. Šią transporto priemonę iš važiavimo rėžimo į skrydžio rėžimą perjungti bus galima vos per tris minutes. Žemės paviršiumi su šiuo elektriniu automobiliu vairuotojai galės išvystyti 160 km/val. ir nuvažiuoti apie 750 kilometrų.


reklama