Žudanti trauma: Ibrahimovičiaus karjerai atėjo galas?

Ibrahimovičius patyrė sunkią traumą
Ibrahimovičius patyrė sunkią traumą
© SCANPIX
Alfa.lt
2017-04-21 11:27

„Manchester United“ futbolo komandos žvaigždės ir lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus karjera pakibo ant plauko. 35-erių veteranas per visą savo karjerą nebuvo patyręs traumos, kuri jį būtų ilgam išvedusi iš rikiuotės, tačiau tai ką futbolininkas apturėjo ketvirtadienio vakarą vykusiose rungtynėse gali reikšti ne ir karjeros pabaigą.

Paskutinėmis pagrindinio rungtynių laiko prieš Briuselio „Anderlecht“ minutėmis, futbolininkas pašokęs krūtine nusimetė kamuolį arčiau vartų, tačiau ant žemės nusileido itin nesėkmingai. Švedas palietęs žaliąją veją kryptelėjo dešinę koją ir sukniubo skausmo perkreiptu veidu. Daugiau žaisti jis nebegalėjo, o komandos treneris Jose Mourinho turėjo atlikti privalomą keitimą.

Tiesa, kad ir kaip bebūtų, keitimas išėjo į naudą. Aikštėje pasirodęs Marcusas Rashfordas pelnė pergalingą įvartį atvėrusį Mančesterio komandai kelią į Europos lygos pusfinalį.

Spėjama, jog veteranui plyšo kelio kryžminiai raiščiai. Tokiu atveju atletas negalėtų žaisti nuo pusės iki vienerių metų, o specialistai svarsto, jog tokio sunkumo trauma atsižvelgiant į puolėjo amžių gali reikšti net ir karjeros pabaigą.

reklama


Žudanti trauma: Ibrahimovičiaus karjerai atėjo galas?

Ibrahimovičius patyrė sunkią traumą
+1