Kaune pirkėjus pakvies penktoji „Lidl“ parduotuvė mieste

„Lidl“ prekybos centras
„Lidl“ prekybos centras
© SCANPIX
Alfa.lt
2017-04-21 09:44

„Lidl“ nuolatinį asortimentą sudaro 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialūs maisto produktų ir ne maisto prekių pasiūlymai bei akcijos, o visose tinklo parduotuvėse mūsų šalyje toms pačioms prekėms galioja vienodos kainos. Lietuvos gyventojai – geriausio kainos ir kokybės santykio ieškantys pirkėjai. Balandžio pradžioje bendrovės „Vilmorus“ atlikto tyrimo metu net 37,6 proc. apklaustųjų nurodė, kad pigiausiai apsipirkti galima būtent „Lidl“ prekybos tinkle.

Be to, prekybos tinklas teikia itin daug reikšmės šviežumui: į „Lidl“ turgelį kasdien pristatomi švieži vaisiai bei daržovės, parduotuvės kepyklėlėje keliskart per dieną į krosnis pašaunamos bandelės ir duona. Prekybos tinklo asortimento pagrindą sudaro privačių prekės ženklų gaminiai, kuriems prekybos tinklas taiko aukščiausius kokybės reikalavimus.

Pastarieji siekia kur kas plačiau nei nuolatinis bendravimas su tiekėjais bei dėmesys gamybos procesams: pavyzdžiui, teikdama prioritetą gyvūnų gerovei, „Lidl Lietuva“ šį mėnesį paskelbė tvaresnių pirkimų rezoliuciją. Joje įrašytas ilgalaikis bendrovės įsipareigojimas, formuojant savo asortimentą, teikti pirmenybę atsakingai sužvejotoms ir užaugintoms žuvims bei vėžiagyviams.

Drauge prekybos tinklas oficialiai paskelbė savo planą iki 2025 m. atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių kaip nuolatinio asortimento prekės ir nebenaudoti jų savo privačių prekės ženklų gaminių receptūrose bei atitinkamai didinti ant kraiko ir laisvėje auginamų vištų kiaušinių dalį savo pasiūloje.

Būdama socialiai atsakinga įmonė, „Lidl Lietuva“ skiria dėmesio visoms savo veiklos sritims. Tad, kaip ir visos „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje, naujoji yra sertifikuota pagal tarptautinę tvariųjų pastatų vertinimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą, komfortą bei kitus susijusius aspektus.

reklama

Čia, kaip ir kituose bendrovei priklausančiuose pastatuose, naudojama „Žalia lietuviška energija“, iš atsinaujinančių išteklių gaminama Lietuvoje, o bendrovės darbuotojai bei pirkėjai skatinami rūšiuoti atliekas: ties įėjimu į kiekvieną parduotuvę veikia ekostotelės su taromatais, automatiniu praustuvu, talpomis popieriaus, plastiko bei kt. atliekoms, baterijoms ir smulkiai elektros įrangai.

Šiuo metu „Lidl“ prekybos tinklas valdo 28-ias parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje ir Ukmergėje. „Lidl“ parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val.