Avarijų neišvengta: per parą keliuose nukentėjo 14 žmonių

Greitosios medicinos pagalbos automobilis
Greitosios medicinos pagalbos automobilis
© Paulius Peleckis
Alfa.lt
2017-04-21 09:09

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: balandžio 20 d., mūsų šalies keliuose, įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo 14 žmonių, tarp sužeistųjų – 3 nepilnamečiai.

Policija užregistravo 28 techninius eismo įvykius, kuriuose žmonės nenukentėjo.

Per parą policijos pareigūnai, pradėjo 6 ikiteisminius tyrimus dėl vairuotojų padarytų nusikalstamų veikų, t. y. transporto priemonių vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas.

Eismo įvykių, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai, aprašymai:

5.38 val. kelyje Antakalnis–Jieznas–Alytus–Merkinė, automobilis „Mercedes Benz Sprinter“, kurį vairavo 48 m. vyras, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su miškavežiu „Volvo FH12“. Šį krovininį automobilį su priekaba vairavo 53 m. vyras. Dėl sunkių sužalojimų lengvojo automobilio vairuotojas paguldytas į ligoninės reanimacijos skyrių, jam nustatyta kairės rankos amputacija.

reklama

7.50 val., Zarasų r., kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis krovininis vilkikas „MAN“ su puspriekabe, vairuojamas 43 m. vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusio krovininio automobilio „DAF“ puspriekabę. Šį vilkiką vairavo 31 m. Baltarusijos Respublikos pilietis. Įvykio metu nukentėjo vilkiko „MAN“ vairuotojas, kuris dėl abiejų rankų, kojos lūžio ir politraumos paguldytas į ligoninę

19.03 val., Telšiuose, Plungės gatvėje, du 31 m. vyrus, važiavusius dviračiais, kliudė pro šalį važiavęs automobilis „Opel Vectra“, kuris pasišalino iš eismo įvykio vietos. Vienas iš dviratininkų buvo sužeistas ir pristatytas į ligoninę.

20.01 val., Alytaus raj., kelyje Naujieji Valkininkai–Daugai–Alytus, automobilį „VW Sharan“ vairavęs 18-metis jaunuolis nepasirinko saugaus važiavimo greičio, iš šalutinio kelio įvažiavo į pagrindinį kelią nepraleidęs pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Golf“, vairuojamo 46 m. vyro, ir su juo susidūrė. Įvykio metu buvo sužeisti abiejų automobilių vairuotojai bei automobilyje „VW Sharan“ važiavęs 17 m. keleivis. Nepilnametis keleivis paguldytas į ligoninę, vairuotojai gydomi ambulatoriškai.